Nová kúpeľňa? Tento showroom zmení nakupovanie na zážitok

Dnes je už samozrejmosťou, že interiérový dizajn a moderné trendy si nachádzajú svoje miesto aj pri zariaďovaní kúpeľne. Je nielen priestorom na očistu tela, ale aj miestom obnovy, osvieženia, relaxu a očisty mysle. Ukážeme vám prvý interaktívny showroom kúpeľňového štúdia, s ktorým bude zariaďovanie vašej novej vysnenej kúpeľne skutočným zážitkom. Pohodlne sa usaďte a vyberte si obklady pokojne aj z gauča!

0
503
Kúpeľňa
Zdroj: 3Dprehliadky.beevam.sk

Určite budete súhlasiť, že kúpeľňa je omnoho viac než len miestnosť, kde sa umývame. Práve preto je dôležité zariadiť ju tak, aby bola príjemná, funkčná a maximálne prispôsobená vašim potrebám.

Rekonštrukcia bez stresu a hodín vyberania

Rekonštrukcia kúpeľne môže byť zábava, ale aj veľký stres. Ak si chcete pri tvorbe vašej novej oázy relaxu dopriať dostatok časuvyhnúť sa hodinám stráveným v kúpeľňových štúdiách, všetko potrebné môžete vďaka virtuálnemu showroomu vybaviť aj z pohodlia svojej obývačky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa K.R.T – Pekné kúpeľne (@krt_peknekupelne)

Nakupovanie zážitkom vďaka virtuálnemu showroomu

Výhody interaktívneho 3D showroomu oceníte nielen v pandemickej situácii. Vďaka najmodernejšej technológii skenovania budete mať aj vo virtuálnom priestore pocit, ako by ste sa nachádzali priamo v predajni. Doprajte si čas a prezrite si rôzne typy obkladov, dlažby, keramiky, sprchových kútov či vaní zo všetkých strán, priblížte na detaily, ktoré vás zaujímajú. V 3D modeli sa môžete prechádzať rovnako, ako by ste sa nachádzali priamo na mieste a ak vás niektorý produkt zaujme, jedným klikom sa dostanete ku všetkým potrebným informáciám – cene, rozmeru či materiálu.

Kúpeľňa
Zdroj: 3Dprehliadky.beevam.sk

Pri nákupe vás nebude obmedzovať vzdialenosť ani otváracie hodiny – virtuálny showroom je dostupný z akéhokoľvek miesta na svete, kedykoľvek sa rozhodnete ho „navštíviť“. Jediné, čo budete potrebovať, je počítač či mobilné zariadenie a prístup na internet.

Prepracované virtuálne prehliadky prinášajú jedinečné a pohlcujúce zážitky sami o sebe a nakupovanie v nich je tak trochu aj zážitkom. Pozrite si prvý interaktívny showroom kúpeľňového štúdia K.R.T. Pekné kúpeľne v Banskej Bystrici s rozlohou viac ako 500 m²:

Pekné kúpeľne pre každý štýl

Štúdio K.R.T. Pekné kúpeľne ponúka od roku 1993 produkty pre kúpeľne na celom Slovensku. Kompletné zariadenie kúpeľní – keramické obklady a dlažby, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vodovodné armatúry, sprchovacie kúty, vane, kúpeľňové radiátory či kúpeľňové doplnky – si môžete vybrať v ekonomickom, ale aj nadštandardnom štýle. Ak potrebujete poradiť, alebo sa zorientovať v aktuálnych kúpeľňových trendoch, odborní predajcovia vám radi pomôžu s výberom aj online.

Beevam

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto