5 tipov na inšpiratívne instagramové účty plné dizajnu

Vašou posadnutosťou nie sú kabelky ani topánky? Ak ste milovníkom interiérových doplnkov či interiérového dizajnu, potom ste tu správne. Našli sme pre vás 5 zaujímavých instagramových účtov, ktoré potešia každého nadšenca dizajnu.

0
4
Mobil
Zdroj foto: Photo by Georgia de Lotz on Unsplash
1. Callahan Ceramics

Ako prvý instagramový účet vám predstavujeme značku CALLAHAN. Táto žena tvorí magické dizajnové produkty a jej inšpiratívne kúsky môžete nájsť aj na webovej stránke. Táto dizajnová víla vyrába ručne robené keramické výrobky od výmyslu sveta.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Callahan Ceramics (@callahanceramics)

2. Lumio

Už ste počuli o poetickej technológii pre lepší život? Práve vám predstavujeme dizajn lampy, ktoré si rozhodne zamilujú predovšetkým vaše deti. Reč je o dizajnových lampách, ktorých funkčnosť a krása spestria nejeden domov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lumio (@hellolumio)

3. Light-In

Dizajnové dekorácie do vášho domu môžu byť aj nevšedné. Umenie nepozná hraníc a keď potrebujete trendy štýlovú lampu, túto vám bude nejeden milovník umenia závidieť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Light-In (@_light_in_)

4. David Chapman

Aj metlička môže byť in. O tom nás presvedčil tento šikovný industriálny dizajnér z Rakúska, ktorý pracuje v Chapman Studio. Jeho dizajnérske prevedenia sú doslova balzamom na dušu. Okrem štýlového produktu akým je bežná lopatka, ponúka aj rôzne iné produkty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa David Chapman (@davidchapman_)

5. Tom Man

Poslednou ukážkou dizajnéra, ktorý vás môže inšpirovať svojou kreativitou a bezhraničnou tvorivosťou je industriálny dizajnér Tom Man. Tento dizajnér navrhuje produkty od výmyslu sveta. Ja som si vytiahla produkt, ktorý dokáže oživiť nejeden interiér.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Man (@tomman_id)

Do komentárov nám môžete písať vašich obľúbených dizajnérov, ktorí vás svojou tvorbou možno aj tak trochu zaskočili.

Alex

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto