Dnes je 23.júla 2024, meniny má Olga

Zvolen otvára dvere do sveta moderného bývania

Projekt Rezidencia Zelený háj, ktorá v týchto mesiacoch vyrastá vo Zvolene, je koncipovaný ako vizionárska iniciatíva, ktorej základným kameňom je harmonizácia moderného bývania s princípmi udržateľnosti a ekologického prístupu. V rámci tohto projektu dochádza nielen k revitalizácii existujúcej štruktúry, ale aj k prírastku dvoch nových rezidenčných objektov. Budúci obyvatelia majú tak jedinečnú príležitosť vybrať si svoje hniezdočko v jednom z troch bytových domov, ktoré nesú názvy výstižne odzrkadľujúce ich charakter a súlad s prírodou – Šalvia, Prvosienka a Margaréta.

Vyladené do posledného detailu

Predstavte si rezidenčnú štvrť, kde každý detail odráža túžbu po kvalite a pohode, súčasťou ktorej je atraktívna lokalita obklopená prírodou. Výhody bývania na Zlatom potoku sú nespočetné, od pokoja zelene po bezproblémovú dostupnosť obchodov a služieb – ideálne pre každého, kto hľadá nové bývanie vo Zvolene. Ak teda hľadáte nový byt vo Zvolene, alebo len chcete výhodne investovať, Zelený háj môže byť pre vás dobrou voľbou.

Nadštandardný štandard v každom byte

Novostavba Zelený háj sa odlišuje od ostatných svojou nadštandardnou výbavou v každom byte a v spoločných priestoroch. Každá bytová jednotka tu prichádza do kontaktu s prvotriednymi exteriérovými žalúziami, parketami odolnými proti vode a efektívnym autonómnym plynovým kúrením, ktoré zaručuje komfort a pohodlie pre všetkých obyvateľov.

Mysleli aj na inovácie

Projekt Zelený háj prichádza s domácnosťami plnými technologických noviniek. S vašim smartfónom budete mať plnú kontrolu nad exteriérovými žalúziami, reguláciou vykurovania, ohrevom vody, a dokonca aj nad celou elektrickou sieťou vo vašom byte. Tieto vymoženosti určite potešia nejedného (nielen) high tech milovníka.

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, realitní makléri zo Zeleného Hája sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Obráťte sa na nich na telefónnom čísle 0903 415 732 alebo pošlite email na predaj@zelenyhaj.sk. Pre tých, ktorí uprednostňujú osobné stretnutie, sú tu pre vás na predajnom mieste na adrese P. O. Hviezdoslava 28, Zvolen.

Pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na predaj a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách. 

Zelený Háj vo Zvolene, to nie je len ďalšia novostavba. Je to miesto, kde sa rodia nové vízie a kreuje nový život.

beevam
noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 4x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie