Dnes je 25.júla 2024, meniny má Jakub

  • Dizajn
  • 0
  • 29. júna 2024, 09:26
  • 2 m, 13 s

Prírodné materiály, ktoré do vášho domu prinesú dávku luxusu

Staviate dom a chcete, aby to v interiéri doslova dýchalo luxusom? Cesta k luxusnému vzhľadu môže viesť cez prírodné materiály. Neveríte? Tak máme pre vás niekoľko dobrých príkladov.

Elegantný mramor

Začnime v kúpeľni. Čo takto ju obložiť mramorom? Ten pôsobí luxusne sám o sebe a keď k tomu pridáte napríklad pôsobivú, voľne stojacu vaňu, budete sa vo svojej kúpeľni cítiť priam kráľovsky. Mimochodom, mramorový obklad nielenže vyzerá luxusne, ale má aj vynikajúcu trvanlivosť. Bezpochyby tak možno povedať, že ide o dlhodobú investíciu.

Odolný kameň

Vďaka prírodným materiálom sa luxusný vzhľad dá priniesť aj do kuchyne. A nemusíte mať ani tie najdrahšie kuchynské spotrebiče. „Postačí“ aj kuchynská pracovná doska z prírodného kameňa. Nadčasový luxusný vzhľad a podobne ako v prípade mramorového obkladu aj vysoká odolnosť a nadpriemerná trvanlivosť, to sú kuchynské pracovné dosky  z prírodného kameňa.

Všestranné drevo

Hovoriť o prírodných materiáloch a nespomenúť drevo by bol hotový škandál. Preto sa na záver budeme venovať práve tomuto obľúbenému materiálu, ktorého využitie v interiéri je naozaj široké. Z dreva totiž nemusia byť len obľúbené hračky vašich detí.

Samozrejme, na mysli nemáme drevotriesku, ale masívne drevo, ktoré sa vyžíva napríklad pri výrobe nábytku. Masívna posteľ alebo napríklad jedálenský stôl s masívnou doskou sú kúsky s exkluzívnym vzhľadom a dlhou životnosťou.

Ak bude váš dom viacpodlažný, nezaobíde sa bez schodiska. A aj tu môžete využiť drevo. Luxusné drevené schodisko bude spájať poschodia vášho domu a zároveň bude exkluzívne pôsobiacim prvkom, ktorý sa nedá prehliadnuť. Schodisko vo viacpodlažnom dome totiž nemusí byť len nevyhnutnosťou, ale hotovou ozdobou interiéru.

Autor / Zdroj obrázka: Dariusz Jarzabek / Stock.adobe.com

beevam
noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 0x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie