Dnes je 19.mája 2024, meniny má Gertrúda

  • Sponzorovaný Doma
  • 0
  • 11. apríla 2024, 08:36
  • 2 m, 30 s

Toto sú vône do auta, z ktorých vás nebude bolieť hlava

Stáva sa vám, že vás zo silnej vône v aute začne po chvíli bolieť hlava? Ak áno, potom máte dve možnosti. Môžete vôňu vyhodiť alebo môžete trochu popátrať a nájsť takú, ktorá má jemnú vôňu a nedráždi nosovú sliznicu. V dnešnom článku vám poradíme, ktoré vône sú vhodné pre všetkých s citlivým nosom.

Chcete si kúpiť vôňu do auta, no bojíte sa, že bude príliš aromatická? V prvom rade je potrebné vybrať si vôňu, ktorá bude fungovať na princípe difuzéra. To znamená, že sa vôňa bude uvoľňovať postupne, nie hneď naraz.

Ktoré vône patria medzi jemné a sú veľmi obľúbené?

1.   Jemné kvetinové vône

Medzi najobľúbenejšie vône patria kvetinové vône, ktoré nedráždia. Naopak vedia zdvihnúť náladu. Vybrať si môžete napríklad kvety pomarančovníka, ktoré sú veľmi osviežujúce a príjemné. Ak doma nemáte orchideu, dopriať si môžete aspoň orchideovú vôňu do auta.

2.   Jemné ovocné vône

Ktoré ovocné vône sa vám budú zaručene páčiť? Napríklad vôňa lesných plodov napomáha udržať dobrú náladu počas celej cesty. Hoci nejde priamo o ovocie, nedá sa nespomenúť vanilka, ktorú preferujú predovšetkým ženy.

Na čo si dať pozor pri výbere vône do auta?

Pozor si dajte na výdrž vône. Vaša preferovaná výdrž by mala byť 1 až 2 mesiace. Dôležité je aj to, ako sa daná vôňa pripevňuje v aute. Najjednoduchšia na manipuláciu je vôňa so šnúrkou, ktorú zavesíte kdekoľvek v aute.

Veľkú výhodu predstavujú vône, ktoré je schopné uzatvoriť – majú viečko. Ak by vám vôňa prišla v nejakom okamihu príliš intenzívna, tak vôňu jednoducho zatvoríte.

Ak snívate o výrazných vôňach, ktoré si nemôžete dať do auta, vždy si môžete kúpiť vonné sviečky, ktoré si postavíte doma. Medzi obľúbené zaujímavé vône patrí napríklad javorový tabak, cukor s korením alebo konope.

Už ste si vybrali vašu vôňu?

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 0x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie