Dnes je 16.apríla 2024, meniny má Dana/Danica

Nízkoenergetický dvojdom v obci Zálesie: Čo všetko ponúka budúcim majiteľom?

Ak hľadáte nový domov v tichom prostredí, projekt moderného radového nízkoenergetického dvojdomu v obci Zálesie by mohol byť tou správnou voľbou.

Energetická úspora, funkčnosť a súkromie

Novostavba bola vybudovaná z kvalitných materiálov s dôrazom na energetickú úsporu a funkčnosť. Nehnuteľnosť je riešená moderným a praktickým spôsobom. Pri navrhovaní dispozície sa dbalo na čo najvyšší komfort obyvateľov.

Dom ponúka dve samostatné dvojpodlažné bytové jednotky s dostatkom priestoru a súkromia rovnako, ako pri štandardom samostatne stojacom dome. Stavba sa predáva v stave holodomu. Majitelia tak majú možnosť dokončiť dom podľa vlastných predstáv a prispôsobiť ho svojim potrebám. Pozemok nie je náročný na údržbu a je vybavený automatickým systémom závlahy. Okrem toho disponuje dostatkom miesta pre oddych či trávenie voľného času.

Priestranné dvojpodlažné rodinné domy – Zálesie
nehnuteľnosti.sk

Veselá 17

S úžitkovou plochou 184,2 m2 s terasami s celkovou plochou 60 m2, disponuje tento dom dostatkom priestoru pre pohodlné a príjemné bývanie. Nehnuteľnosť má praktické dispozičné riešenie. V prízemí sa nachádza vstupná hala, samostatné WC, priestranná obývacia časť prepojená s kuchyňou a výstupom na záhradnú terasu. Okrem toho tu nájdete aj manželskú spálňu s kúpeľňou a ďalším prepojením na terasu. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby, kúpeľňa s WC a vstup na priestrannú terasu s krásnym výhľadom.

Veselá 17A

Na rozlohe pozemku 177 m2 sa rozprestiera úžitková plocha 196,4 m2 vrátane terás s celkovou plochou 68,6 m2. Na prízemí domu sa nachádza vstupná hala, samostatné WC a priestranná obývacia časť prepojená s kuchyňou a s výstupom na záhradnú terasu. Rovnako ako v prvom prípade, aj tu je k dispozícii aj manželská spálňa s kúpeľňou a WC a východom na terasu. Poschodie poskytuje dve samostatné izby a kúpeľňu s WC. Z jednej z izieb a z chodby je vstup na priestorovo veľkorysú terasu.

Súčasťou tejto nehnuteľnosti sú predprípravy pre elektrické žalúzie, fotovoltaickú elektráreň, tepelné čerpadlo, klimatizáciu či dokonca plynový kotol. Všetky tieto prvky sú zásadné pre energetickú efektivitu stavby a dokážu zabezpečiť úsporu nákladov na energie. Samozrejmosťou je aj napojenie na všetky inžinierske siete.

Viac o nehnuteľnosti nájdete na webe nehnuteľnosti.sk

V prípade záujmu si môžete dohodnúť osobnú obhliadku na čísle 0902 381 256 alebo e-mailom na gonda@beevam.sk.

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 0x
  • 7x
  • 1x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie