Dnes je 24.apríla 2024, meniny má Juraj

TOP 5: Čo má mať hotel pre ten správny teambuilding?

Hotely môžu poskytnúť perfektné prostredie pre teambuilding. Týchto 5 kritérií by mali spĺňať, aby vaša akcia bola skutočne vydarená.

Teambuildingové aktivity sú neoddeliteľnou súčasťou korporátnej kultúry mnohých spoločností. Pomáhajú budovať dôveru, spoluprácu a posilňujú tím. Čo všetko však musí spĺňať ten najlepší priestor pre takýto typ eventu?

1. Flexibilné priestory pre rôzne aktivity

  • nemusí ísť vždy len o prednáškové miestnosti či kongresové sály. Pre rôzne teambuilding aktivity je dobré, ak hotel ponúka aj otvorené priestory, záhrady alebo terasy. Miestnosti by mali byť dostatočne veľké a prispôsobiteľné potrebám organizátorov, aby mohli hostiť rôzne druhy aktivít – od workshopov až po športové hry.

2. Technické vybavenie

  • dobrý teambuilding niekedy vyžaduje aj technickú podporu. A či už ide o prezentáciu, projekciu alebo zvukové zariadenie pre tanečnú párty, hotel by mal byť pripravený ponúknuť najmodernejšie technické vybavenie.

3. Aktivity na mieste

  • mnohé hotely ponúkajú priamo vo svojom areáli rôzne aktivity, ktoré sú ideálne aj pre teambuilding pre firmy. Môže ísť o športové ihriská, bazény, wellness centrá alebo dokonca lanové parky a iné. Toto všetko môže byť výborným spôsobom, ako spraviť teambuilding zábavnejším a prínosnejším.

4. Kvalitné stravovanie

  • jedlo je nemenej dôležitou súčasťou každého eventu. Hotel by mal ponúknuť kvalitné a rôznorodé menu, ktoré uspokojí všetky chute a špeciálne diétne potreby účastníkov. Spoločné stravovanie je navyše skvelým spôsobom, ako podporiť tím v budovaní vzťahov a diskusií mimo pracovného prostredia.

5. Ústretový personál

  • nič nepokazí dobrý teambuilding rýchlejšie ako nepríjemný alebo nepripravený personál. Hotel by mal mať skúsený a priateľský tím, ktorý je pripravený vyjsť v ústrety všetkým potrebám účastníkov.

Pri výbere hotela pre váš teambuilding je dôležité brať do úvahy nielen polohu a cenu, ale aj vybavenie a služby, ktoré môže hotel poskytnúť. Správny hotel môže byť tým rozhodujúcim faktorom, ktorý z vášho teambuildingu spraví skutočný zážitok.

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 7x
  • 2x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie