Vyrobte si vlastný svietnik s nádychom jesene

Aj vy ste niekedy frustrovaní z prechodu krásneho babieho leta do sychravej jesene? Dni sa skracujú, tma na nás ,,padne“ už o štvrtej poobede a dážď nás donúti zostať medzi štyrmi stenami. Vieme čo vás zamestná a zároveň ,,zahraje“. Vyrobte si svoj vlastný svietnik!

0
45
svietniky z tekvíc
http://forcreativejuice.com/35-amazing-diy-votive-candle-holder-ideas/

Potreba svietnika mala historicky celkom iný účel. Keďže prvé sviečky boli vyrobené z plátna napusteného olejom, lojom či maslom, nedali sa prenášať v ruke. Umiestňovali sa zvyčajne po troch kusoch do špeciálnych pohárikov a misiek. Tieto nádoby boli prvými predchodcami svietnikov.

Doba pokročila a dnes svietniky slúžia predovšetkým na zútulnenie domácnosti. Dodajú pocit tepla a vytvoria krásnu romantickú atmosféru, napríklad aj na dlhé jesenné večery. Obchody nám ponúkajú veľa možností. Ale prečo platiť za niečo, čo si viete sami spraviť?

svietniky z dreva
https://fauxsho.org/do-it-yourself-candle-holders/

Výroba takejto dekorácie môže byť veľmi nenáročná. Materiál nájdete všade vôkol seba: papier, kamene, kusy nevyužitých látok a obrusov, závaraninové poháre atď. Ak už si naozaj neviete rady, spoľahnite sa na nás. Prinášame vám DIY video postupy na výrobu dvoch svietnikov, ktoré aktuálne využijete na toto ročné obdobie.

Ak sme vás inšpirovali, podeľte sa s nami o vaše výtvory.

DomiCe

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto