Vlastnoručne vyrobená edícia drevených ozdôb

Výnimočné, krásne, lacné a dostupné. Aj také môžu byť vianočné dekorácie. Máte doma nezbedných šintrov, ktorí každý rok rozbijú dve - tri sklenené vianočné ozdoby? Vyhnite sa neporiadku. Máme pre vás zaujímavé nápady na vianočné dekorácie. Drevo bude vždy trendy a je zaručene hitom aj týchto Vianoc. Nechajte sa inšpirovať. Buďte ecofriendly aj so svojimi handmade ozdobami.

0
55
stromček z dreva
Photo by @morskazecz on Instagram

Nemusíte sa báť ☺ Na vytvorenie lacných a jednoduchých vianočných ozdôb nebudete potrebovať výbavu stolára. Postačí vám lep a pár konárikov. Konáriky si nazbierate kdekoľvek v lese či parku. Nalámte alebo nastrihajte ich na veľkosti od 1 cm až po 8 cm a prilepte ich postupne k sebe. Vytvoríte tak ozdôbku v tvare stromčeka. Prilepte ešte špagátik na zavesenie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Morska Rzecz (@morskarzecz),

Ozdôbka bude príjemne voňať, keď ju dozdobíte badiánom alebo škoricou. Pohrajte sa so svojou predstavivosťou. Použite prípadne sušené kvety, stužky, malé šišky či konáriky, na ktorých je ešte ihličie. Navoďte si atmosféru jedinečných Vianoc. Zapojte do procesu aj svoje ratoslesti. Iste ich takáto aktivita zaujme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Little Stories Ltd (@little_stories_uk),

Z  prírodného materiálu – dreva – rýchlo a jednoducho vytvoríte dekoráciu aj pomocou spájkovacej sady. Znie to trošku namáhavo, ale verte nám, jednoduché tvary zvládnete aj vy! 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wood Burned Designs (@woodburneddesigns),

Pod názvom spájkovacia sada sa skrýva jednoduchý nástroj – vypaľovačka s nadstavcami na drevo. Tento pracovný nástroj nájdete v obchodoch s potrebami pre byt a domácnosť. Tam iste nájdete aj spracované okrúhle tvary dreva, do ktorých môžete hneď začať vypaľovať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pracownia Rzeczy Porąbanych (@od_deski_do_deski),

Technika vypaľovania do dreva sa odborne nazýva pyrografia. Vyskúšajte to, možno sa aj vo vás skrýva talent ☺  Stačí sa inšpirovať skutočne jednoduchými tvarmi a motívmi vločiek, ihličia či stromčeka.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Handmade Gifts (@forever__always),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vyrobky pre stastie (@vyrobky_pre_stastie),

Vy že nie ste kreatívny? Ponúkame vám skutočne jednoduchý návod na vyrobenie si vlastnoručnej edície vianočných ozdôb. Návšteve, ktorá k vám zavíta počas sviatkov spadne sánka z originality skrytej vo vás.

Nezabudnite poslať článok aj svojim priateľom a podeľte sa aj s nami o svoje výtvory.

Morena

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto