Viete ako rozžiariť zimný večer? My áno!

Znovu je tu ten čas roka, keď sa ochladzuje a stmieva oveľa skôr. Domy sa prezliekajú do výzdoby svetielok, vencov a girlánd. Z oblohy z času na čas padajú vločky a mnohí z nás sa zamýšľajú, ako svoj domov rozžiariť počas tmavého zimného večera. Preto sme pre vás zhrnuli tipy na svetelné dekorácie, ktoré vám tohtoročné Vianoce dozaista rozžiaria.

0
139
vyzdobený vianočný stromček v obývačke
Photo by @_in_ja on Instagram
Vianočný dážď

Vianočný dážď je vianočná dekorácia v podobe svetelného závesu. Nejde však o obyčajnú „záclonu“ alebo bytový doplnok, ktorý veľmi ľahko rozžiari aj ten najpochmúrnejší deň. Stačí ho zavesiť na viditeľné miesto. Zaobstarať si môžete svetelný záves s malými svetielkami alebo aj o niečo štýlovejší, s cencúľmi.
Svetelné závesy sú charakteristické šetrnými LED žiarovkami s teplým bielym svetlom, ktoré vytvára príjemnú vianočnú atmosféru. Ak váhate či sa vám domov takýto doplnok hodí, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi ukážkami a možno sa vianočný dážď stane aj vašou obľúbenou dekoráciou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lime Lace – Home Interiors (@lime_lace),

Svetelné reťaze nemusia byť len na vianočnom stromčeku

Svetelné reťaze sa používajú najmä na ozdobovanie vianočného stromčeka. Nedajú sa ale využiť aj inak? Veruže áno!
Svetelné reťaze vám môžu spríjemniť štedrovečernú večeru, stačí nimi ozdobiť stôl. Alebo nimi osvetlite vstup do obývačky s vianočným stromčekom, fantázii sa medze nekladú.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa krulewna (@magdalena.krul),

Svietniky zo sklenených fľašiek na osvetlenie cesty

Počas Vianoc by mali žiariť aj vaše okná. Nielen, že tak podčiarknete vianočnú atmosféru u vás doma, ale zároveň pripomeniete čaro Vianoc aj náhodným okoloidúcim.
Svietniky si môžete vyrobiť, napríklad zo sklenených pohárov zo zaváranín alebo zaobstarať z dizajnového obchodu. Vaše okno sa tak môže stať svetlom na niekoho ceste. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Home Textile Warehouse (@hometextilewarehousediy),

Bude vianočný dážď alebo iné svetelné dekorácie súčasťou vášho príbehu Vianoc? Podeľte sa s nami v komentároch. 

Andrea

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto