Detská izba v štýle safari. Inšpirácií nikdy nie je dosť!

Zvieratká jednoznačne patria do detskej izby. Exotické tvory, dinosaury či morské živočíchy zútulnia priestor a dodajú mu osobitný charakter podporujúci detskú kreativitu. Čo tak SAFARI STYLE aj v detskej izbe? Takáto izbička je zväčša ladená do pieskových a hnedých tónov a v kombinácii so zelenou farbou vytvorí dokonalý priestor na oddych aj zábavu. Presvedčte sa sami!

0
202
gumené a roztomilé hračky s motívom afrických zvieratiek v safari štýle
Photo by cottonbro on Pexels
Najkrajšia detská izba je štýlová

Detská izba v štýle safari je zväčša ladená do pieskových a hnedých tónov a v kombinácii so zelenou farbou vytvorí dokonalý priestor na oddych aj zábavu.

Motív safari predstavuje zbierku zvieratiek práve z afrického kontinentu. Zarámované milé sloníky, žirafy, opice, levy alebo sloníky sú veľmi pekným prvkom. V sete so safari motívom nesmie chýbať postieľka v tmavších hnedých tónoch alebo teepee stany, ktoré budú útočiskom každého drobca.

Na steny sa dá aplikovať napríklad tabuľová farba, tapety s rastlinami alebo zvieratkami.  Zvieracie motívy sú voľbou číslo jedna pri zariaďovaní detskej izby a príjemné jemné materiály, z ktorých sú vyrobené vankúše, puffy alebo deky bude každé dieťa zbožňovať.

Divoká izba pre divoké dieťa

Skriňu a postieľku do detskej izby je vhodné vytvoriť na mieru, aby sa využil celkový potenciál priestoru. Safari štýl krásne doplnia mapy, z ktorých sa dieťa veľa naučí, kufre poslúžia ako odkladací priestor na hračky či svietidlá s tienidlom, čo dodajú miestnosti skutočný štýl exotiky a extravagancie!

Podložky môžu zas vyzerať ako listy a koberce môžu byť plné zvieracích vzorov ako majú žirafy alebo zebry na svojom tele.

safari štýl v detskej izbe a jeep prerobený na posteľ
http://www.sk.lovetheteam.com/apartment-and-cottage/57049-detskaya-komnata-v-stile-safari.html

Krásne vyzerá napríklad visiaca lampa na lane, umelá trofej zvieratka nad postieľkou alebo aj pletený košík v tvare slona.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arthouse Ltd. (@arthouse_ltd),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Deuteros Estudio (@deuterosinteriores),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tiny Toes Design (@tinytoesdesign),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Reproductive Health & Wellness (@reproductivehealthwellness),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alvarez | Sweet Peach (@sweet.peach.art),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vicky Chalbaud 👩🏼‍💼🎨 (@vickyhomeplanner),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiane Izidório decoradora (@quartos.decorcris),

Deti oceňujú kreatívny priestor. Nech už je to izba pre chlapca alebo dievča, safari štýl je nezvyčajný a originálny. Vytvorte svojim deťom priestor, ktorý bude pre nich nezabudnuteľným dobrodružstvom.

Opýtajte sa aj svojich detí, či by chceli takúto štýlovú izbu doplnenú figúrami zvierat, hravými vankúšikmi a stenami s vlastným príbehom. Napíšte nám! Budeme sa tešiť na vaše komentáre.

Morena

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto