Dnes je 23.mája 2022, meniny má Želmíra

Univerzálny pomocník: Upečte chlieb ako profesionál

Obava z návštev obchodných domov a nútená domáca karanténa nás naučili z domu nielen pracovať, ale aj vyvárať. Pripravovať všakovaké pochutiny, na ktoré používame len tie najlepšie suroviny. A ani chlieb nie je výnimkou. Domáca pekáreň je univerzálny pomocník, vďaka ktorému sa z vás stane na pečenie chleba ten najväčší odborník.

Domáca pekáreň a jej výhody

Domáca pekáreň je malý domáci spotrebič s množstvom užitočných funkcií, vďaka ktorým už nebudete musieť ráno utekať do obchodu po čerstvé a chutné pečivo. Schopnosti tohto zariadenia priamo závisia od modelu a ďalších zabudovaných možností.

Hlavnou výhodou je, že máte dokonalý prehľad o použitých surovinách a s prípravou pečiva sa eliminujú starosti. Konštrukcia pekárne obsahuje komoru vybavenú krútiacimi mechanizmami a tepelným senzorom, do ktorého je umiestnený špeciálne tvarovaný „pekáč“ s nepriľnavým povrchom.

Na dne misy je otočná lopatka, ktorá dôkladne vaše cesto vymiesi. Zariadenie je tiež často vybavené časovačom, ochranou proti náhodnému spusteniu a dávkovačom rôznych plnív cesta. Samozrejme, závisí od toho, ktorý model domácej pekárne si vyberiete.

Šetrí čas aj energiu

Varenie je často náročným procesom, ktorý si vyžaduje potrebný čas a zručnosti. Pri množstve práce a starostlivosti o celú rodinu nám ale tieto veci chýbajú, a preto sa uspokojujeme s polotovarmi, ktorých výživová hodnota však nie je ideálna.

A práve multifunkčné spotrebiče, medzi ktoré domáca pekáreň rozhodne patrí, sú tu preto, aby nám tento proces prípravy obľúbených a zdravých jedál uľahčili.

Ak vás teda už nebaví čakať na čerstvé pečivo v rade, domáca pekáreň sa postará, aby ste ho mali doma vždy dosť a bolo chutné, výživné i zdravé.

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 6x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie