Dnes je 30.novembra 2022, meniny má Ondrej/Andrej

Praktické tipy, ako zvýšiť teplotný komfort interiéru bez prekvapení v ročnom vyúčtovaní nájomného

Ani v prípade, že máte starší dom a málo peňazí na rozsiahle rekonštrukcie alebo výmenu celého systému, nemusíte mať hneď hlavu v smútku. Pomôcť udržať v dome alebo byte správny teplotný komfort vám môžu aj niektoré naše praktické rady.

Nebojte sa elektrického kúrenia

Elektrická energia je jedným z najbežnejších druhov energie. Je prítomná v každom dome a  nemôžeme si bez nej moderný život predstaviť. V minulosti sa však v našom každodennom živote používala iba na jej transformáciu na svetlo a do elektrických zásuviek.

V dnešných časoch, z dôvodu pokrokových technológií a rozvoja priemyslu, sa ale považuje použitie elektriny na výrobu tepla za jedno perspektívne riešenie, a to všetko bez ohľadu na obavy z nového ročného vyúčtovania nájomného.

Moderný vykurovací systém založený na elektrine je plneautomatizovaná a kompaktná inštalácia. Je úsporná, funguje bezpečne a bez ľudského zásahu do práce. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť požadovanú teplotu a užívať si príjemný teplotný komfort.

Vyberte si kvalitnú tepelnú izoláciu

Bez ohľadu na typ kúrenia však môžete teplotný komfort interiéru zvýšiť aj použitím spomínaného špeciálneho a kvalitného stavebného materiálu. Ak máte ale starší dom a veľký zásah do konštrukcie neprichádza do úvahy, môžete to veľmi jednoducho a rýchlo vyriešiť aplikáciou kvalitnej tepelnej izolácie na najviac postihnuté miesto.

Jej výhodou nie sú len vynikajúce vlastnosti a dokonalá izolácia, ale aj vyrovnanie povrchov, odstránenie nedokonalostí stien bez zmenšenia priestoru.

Takže, pokiaľ ste doteraz zimu vždy len pretrpeli, oddnes si už môžete svoj domov s týmito možnosťami užívať naplno a v príjemnom teple.

Lopi

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 8x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie