Dnes je 26.septembra 2022, meniny má Edita

Ako si vylepšiť a vyčistiť vašu vodu v dome?

Pri stavbe domu, je okrem bežných vecí, ako pevnej základovej dosky či kvalitnej strechy, potrebné myslieť aj na to, akú vodu chcete vo svojom dome mať. Práve jej nízka kvalita vám totiž môže v budúcnosti spôsobiť nemalé problémy v podobe veľkého výskytu vodného kameňa v spotrebičoch či potrubí.

Ako si kvalitnú vodu zabezpečiť?

Ideálnym riešením je pre vás zaobstaranie si zmäkčovača vody do domu, ktorý si viete elegantne nainštalovať na potrubie. Tú najväčšiu účinnosť vám zabezpečia katexové zmäkčovače vody, ktoré je síce potrebné pripojiť do elektrickej siete, no ich účinnosť sa pohybuje až na úrovni okolo 100 percent. Vďaka zmäkčovačom vody sa tak môžete zbaviť tvrdej vody vo vašom dome raz a navždy, a tým pádom aj zabrániť tvorbe vodného kameňa.

Vyskúšajte UV lampy na vodu

S dezinfekciou a zvyšovaním kvality vody, vám môže pomôcť UV lampa na vodu, ktorej úlohou je vďaka ultrafialovému žiareniu zničiť všetky baktérie a mikroorganizmy, ktoré by sa vo vode mohli nachádzať. Pomocou UV lampy na vodu, tak zabijtete mikroorganizmy ako E.coli, koliformné baktérie, enterokoky a ďalšie, ktoré môžu spôsobiť nemalé zdravotné problémy.

Ako vybrať tie správne

Výber správnych nástrojov, ktoré vám dokážu zlepšiť a zvýšiť kvalitu vašej vody, nie je rozhodne jednoduchý, a preto vám odporúčame sa spojiť s odborníkmi, ktorí sa na odstraňovanie tvrdej vody a škodlivých látok v nej špecializujú. Budete mať tak istotu, že zmäkčovač vody či ďalšie filtre na vodu, ktoré ste si vybrali, sú pre vás a váš dom tie najideálnejšie.

Beevam

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 8x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie