Premeňte vaše auto na pojazdný hotel a užite si leto snov

Spať v osobnom aute nie je činnosť, ktorú by ste si bežne spájali s pohodlím a komfortom. No ak sa na bývanie na kolesách pripravíte, nemusíte utrácať financie za hotely či prenájom karavanu. Ak vás láka predstava objavovania krás Slovenska či iných krajín na štyroch kolesách, zvážte aj takúto možnosť. Všetko, čo potrebujete, je pár dobrých rád a aj osobné auto dokážete premeniť na pohodlnú spálňu. My vám povieme, ako si užiť leto na maximum s minimom výdavkov za ubytovanie. Pobaľte si kufre a štartujeme.

0
6
Výhľad z auta
Zdroj foto: Alena Ozerova on Shutterstock
Pre sladké sny

Ak vám to rozmery vášho auta dovoľujú, vložte na sklopené zadné sedadlá a priestor kufra matrac. Na výber máte zo špeciálnych matracov prispôsobených práve do interiéru auta, no menej náročným bude stačiť aj klasický nafukovací matrac. Ak si už vyberiete, máte väčšinu starostí za sebou. 

Pohodlie na prvom mieste

Aby ste sa vo vašom aute cítili čo najpohodlnejšie, myslite na deky a vankúše, ktoré ho premenia na nepoznanie. 

Atmosféra na nezaplatenie 

Aby ste ju dosiahli, nepotrebujete veľké investície. Ak chcete zútulniť a rozžiariť váš dočasný domov na kolesách, vezmite si so sebou aj svetielka, ktoré sa postarajú o dokonalú dovolenkovú atmosféru. Na osvetlenie by ste mali myslieť aj z praktických dôvodov. V aute sa vám určite zíde menšia lampička na baterky, ktorou si posvietite napríklad pri čítaní knihy.

Všetko poruke 

Pri praktických kúskoch ešte ostaneme. Aby ste mali dostatok miesta a zároveň vždy našli všetko, čo potrebujete, myslite na šikovné riešenia a využite priestor v aute na maximum. Na sedačky môžete pripevniť závesné vrecúška, do ktorých odložíte napríklad mobil, zubnú kefku a ostatné veci, ktoré potrebujete mať poruke. S organizáciou vám pomôžu aj rôzne boxy a debničky. 

Užívajte si súkromie 

Pre dokonalý pocit súkromia určite siahnite aj po sieťkach na okná. Tie vás ochránia pred slnkom, hmyzom a doprajú vám súkromie a pokoj. Ak máte na oknách auta fólie, pokojne vám postačia aj tie. 

Vedeli by ste si predstaviť kempovanie v aute? Napíšte nám do komentára, čo si o tomto nápade myslíte. 

Mirka 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto