Dnes je 28.septembra 2022, meniny má Václav

Koniec nudnej bielej: Čierne obklady na stenu oživia váš interiér

Čierny obklad je univerzálnym a nadčasovým doplnkom každej obývačky, kuchyne či inej miestnosti v dome. Tento výrazný dizajnový materiál je svojou farbou netradičný, preto nie je potrebné obkladať všetky steny miestnosti. Aj jedna čierne obložená stena dodá akémukoľvek interiéru patričnú atmosféru a zároveň sa stane živým prvkom v miestnosti. V niektorých miestnostiach, ako napríklad v kuchyni, to nemusí byť ani jedna celá stena, ale iba jej časť. Či už dolná, vrchná alebo stred ako napríklad v spálni. Možností je veľmi veľa a je len na vás, kde čierny obklad umiestnite.

Veľkou výhodou čiernych obkladov je ten, že ich môžete pomerne jednoducho zladiť s rôznymi inými farebnými schémami a štýlmi. Vďaka zaujímavej súhre tieňov a hĺbky sa stáva čierny obklad na steny čoraz viac používateľnejším materiálom. Ukradne nejednu pozornosť a krásne kontrastuje so svetlejšími odtieňmi v dome.

Ak ste teda pripravení na použitie čiernych obkladov, buďte si istí, že na váš domov nikto len tak ľahko nezabudne.

Alex

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 0x
  • 0x
  • 2x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie