Dnes je 19.mája 2024, meniny má Gertrúda

  • Reality
  • 0
  • 18. apríla 2024, 08:51
  • 2 m, 51 s

Meštiansky dom v Banskej Bystrici: úžasný potenciál v srdci mesta

Meštiansky dom v Banskej Bystrici je nehnuteľnosť, ktorá má potenciál. Pozrite sa, čo vie táto krásna budova ponúknuť.

Jedinečné nehnuteľnosti nikdy nestratia na cene. O to viac to platí, ak sa nachádzajú v centre krajského mesta a majú veľkorysú rozlohu s rozumnou dispozíciou. Jednou z takýchto budov je aj polyfunkčná budova – meštiansky dom na Hornej ulici v Banskej Bystrici, ktorá poskytuje široké možnosti využitia. Veď presvedčte sa sami.

Polyfunkčná stavba na Hornej ulici v Banskej Bystrici je skrytým klenotom. Ide o meštiansky dom, ktorý pochádza už zo 17. storočia. Budova je spojením možností bývania a podnikania zároveň, a to priamo v centre mesta. Ako bonus poskytuje vlastnú záhradu. Veľkorysá plocha nehnuteľnosti o rozlohe 224,51 m² je upravená do roviny a ohraničená zo zadnej strany betónovým oporným múrom. Celý objekt je rozdelený na dve časti. Na prízemí sa nachádza obchodný a skladový priestor, ktorý má samostatný vchod z ulice.

Plnohodnotné bývanie na prvom poschodí

Na prvom poschodí je byt s rozlohou 118,82 m². Vchod do bytu tvorí užšia dlhšia chodba, ktorá vedie do prvej miestnosti. V minulosti bola využívaná ako pracovňa, ale môže z nej byť aj krásna detská izba. Chodba postupne prepája obývaciu miestnosť s prechodom cez šatník do spálne a so salónikom, ktorý pokračuje do kuchyne, špajze, technickej miestnosti. Byt disponuje tiež kúpeľňou s WC.

Polyfunkčný objekt – meštiansky dom na Hornej je naozaj historickým skvostom. Len minútu na pešo na Námestie SNP, ale so svojim vlastným súkromím a výhodami krásnych priestorov, je naozaj jedinečnou možnosťou na bývanie či podnikanie v Banskej Bystrici.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala alebo ak sa aj Vy chystáte predať tú svoju, dohodnite si termín emailom na gonda@beevam.sk alebo na telefónnom čísle 0902 381 256.

Viac informácií a celý inzerát na nehnuteľnosť na Hornej ulici v Banskej Bystrici nájdete TU.

Ak Vás zaujala aj virtuálna prehliadka k nehnuteľnosti, pozrite si ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na predaj a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách. 

beevam
redakcia
Email redakcia

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 8x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie