Vianočný stromček zo starej pneumatiky a plastových krúžkov?

Vianoce. Čas v roku, keď si každý rád dopraje, aj za cenu mínusu na kreditke a vytriezvenia v januári. Tony baliaceho papiera v koši, ďalšie nepotrebné veci a výdych, že už je to za nami. A čo tak to tento rok spraviť inak? Ekologickejšie? Inšpirujte sa manželmi Seilhamerovými, ktorí si každý rok pripravia zaujímavý ekologický vianočný stromček.

0
214
strieborný vianočný stromček z pneumatiky
Photo by @ emilyseilhamer_art on Instagram
Taký… nekonvenčný…

Na netradičný vianočný stromček budeme potrebovať pár predmetov: starú pneumatiku, plastové trúbky v troch rôznych priemeroch a vedro. PVC trúbky narežeme pomocou kruhovej píly na menšie prstence a tie potom zlepíme horúcim lepidlom. Základ by sme mali, ale aby mal stromček ten pravý šmrnc, potrebujeme dodať niečo jagavé. Po zaschnutí preto celý „stromček“ natrieme na bielo a zlatým sprejom dodáme sviatočné akcenty. Stromček nezabudneme ozdobiť a nesmú chýbať ani svetielka. Sú predsa Vianoce! Presný návod si môžete pozrieť vo videu, ktoré manželia natočili.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Seilhamer (@emilyseilhamer_art),

Každý rok zaujímavé prekvapenie

Stromček, ktorý sme vám predstavili, nie je jediný z portfólia týchto šikovných manželov. Emily Seilhamer je umelkyňa, ktorá vytvára netradičné výrobky pomocou nekonvenčných materiálov. Miluje maľovanie a hľadá krásu vo vyradených veciach. Z týchto objektov vytvára „hodnotu“ a tento typ recyklácie sa nazýva upcycling. Máme pre vás ešte jeden tip na ekologický stromček

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Seilhamer (@emilyseilhamer_art),

Tak čo, motivovali vás títo šikovní umelci k výrobe vlastného recyklovaného stromčeka? Budeme radi, ak sa so svojimi výtvormi pochválite v komentároch!

Ištok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto