Dnes je 25.septembra 2022, meniny má Vladislav

Vianočný stromček zo starej pneumatiky a plastových krúžkov?

Taký… nekonvenčný…

Na netradičný vianočný stromček budeme potrebovať pár predmetov: starú pneumatiku, plastové trúbky v troch rôznych priemeroch a vedro. PVC trúbky narežeme pomocou kruhovej píly na menšie prstence a tie potom zlepíme horúcim lepidlom. Základ by sme mali, ale aby mal stromček ten pravý šmrnc, potrebujeme dodať niečo jagavé. Po zaschnutí preto celý „stromček“ natrieme na bielo a zlatým sprejom dodáme sviatočné akcenty. Stromček nezabudneme ozdobiť a nesmú chýbať ani svetielka. Sú predsa Vianoce! Presný návod si môžete pozrieť vo videu, ktoré manželia natočili.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Seilhamer (@emilyseilhamer_art),

Každý rok zaujímavé prekvapenie

Stromček, ktorý sme vám predstavili, nie je jediný z portfólia týchto šikovných manželov. Emily Seilhamer je umelkyňa, ktorá vytvára netradičné výrobky pomocou nekonvenčných materiálov. Miluje maľovanie a hľadá krásu vo vyradených veciach. Z týchto objektov vytvára „hodnotu“ a tento typ recyklácie sa nazýva upcycling. Máme pre vás ešte jeden tip na ekologický stromček

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Seilhamer (@emilyseilhamer_art),

Tak čo, motivovali vás títo šikovní umelci k výrobe vlastného recyklovaného stromčeka? Budeme radi, ak sa so svojimi výtvormi pochválite v komentároch!

Ištok

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 8x
  • 0x
  • 3x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie