Dnes je 18.augusta 2022, meniny má Elena/Helena

Nenaleťte podvodníkom! Ako vybrať správnu stavebnú firmu?

Keď si najmete stavebnú firmu na stavbu domu, určite ušetríte čas a kopu nervov. Každý by chcel mať svoj vysnívaný dom, ktorý bude dokonalý, bez žiadnych ďalších investícií a zároveň bude postavený načas, s čo najnižšími nákladmi. Nie vždy je to však také ružové a veľkú rolu v tomto zohráva najmä výber stavebnej firmy. Tu je niekoľko bodov, podľa ktorých môžete rozlíšiť kvalitnú stavebnú firmu od nekvalitnej. 

Skúsenosti 

Prvou dôležitou vecou, ktorú by ste si mali všímať, sú skúsenosti stavebnej firmy. Nebojte sa od nich vypýtať ukážky predošlých prác – portfólio, aby ste približne vedeli, čo od nich môžete očakávať. Pokiaľ ide o firmu, ktorá má za sebou množstvo úspešných projektov, môžete si byť istý, že vaša stavba bude v správnych rukách. 

majster s výbavou
Obrázok od LEEROY Agency z Pixabay
Recenzie

Okrem skúseností si všímajte aj recenzie zákazníkov. Zistite, či boli ľudia s firmou spokojní. Informujte sa, či vami zvolená stavebná firma splnila termín načas, či dodržala sľúbené a či neboli prekročené stanovené náklady na stavbu. Z recenzií sa dá veľmi dobre zistiť, či ide o serióznu firmu, alebo o podvodníkov. 

Vedeli ste, že plánovanie je pri stavbe domu najdôležitejšie? Vyhnite sa týmto chýbam už pri plánovaní stavby.

Webová stránka 

Okrem skúseností a recenzií si ich preklepnite aj na internete. Každá seriózna stavebná firma starostlivo dbá o svoju značku a o to, ako sa prezentuje na webe. V tejto dobe si dobré firmy dajú záležať na marketingu a nezanedbávajú ani tento dôležitý reklamný aspekt. Navštívte ich webovú stránku. Zistíte niekedy oveľa viac, než by ste očakávali. 

veľa farebných stavebných prilieb
Obrázok od Rudy and Peter Skitterians z Pixabay

Veríme, že sa vám článok páčil a že ak si jedného dňa budete vyberať stavebnú firmu pre svoj vysnívaný domov, tak vaše rozhodovanie bude o čosi jednoduchšie.

Akú skúsenosti máte so stavebnými firmami vy? Podeľte sa s nami o vaše postrehy v komentári. 

Martin

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 8x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie

Warning: Constant WP_USE_THEMES already defined in /data/0/7/077898fe-a9e2-4dcf-9ec0-14e7b02511e6/beevam.sk/web/index.php on line 14