Dnes je 26.septembra 2022, meniny má Edita

Kreatívna stena = tabuľová stena. Ako aplikovať tabuľovú farbu?

Prečo máme radi tabuľové steny?
  • Miesto plné informácii – v kuchyni alebo chodbe poslúži tabuľa pre celú rodinu napríklad na rozpis služieb vynášania smetí a umývania riadu, alebo ako pripomienka toho, čo treba kúpiť a vybaviť. Ale aby to nebolo len o povinnostiach, môžete si na nej nechávať veselé a milé odkazy, ktorý vám vyčarujú úsmev na tvári.
  • Miesto, kde sa vaše deti vybláznia – dajte detskej kreativite voľnosť. Drobci si môžu kresliť vo veľkom a vytvárať si vlastný priestor, pokojne aj niekoľko krát do dňa.
  • Dekorácia – nebavia vás klasické tapety a nástenné dekorácie? Vďaka tabuľovej farbe si priestor môžete dekorovať vždy podľa aktuálnej chuti a nálady.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mr. Miko | mikoland (@itsmikoland),

Tabuľový náter je výborným spôsobom, ako pridáte do vášho bývania funkčný a efektný prvok. O podobných tipoch sa dočítate aj v článku 5 dizajnových vychytávok, ktorými si skrášlite domov.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa C H A L K B O S S ™️ (@chalkboss),

Najprv skontrolujte povrch steny

Ak sa vám nápad páči a rozhodli ste sa premeniť jednu zo stien na celkom jedinečnú, mali by ste najskôr skontrolovať povrch steny. Uistite sa, že je celkom hladká. Ak máte klasickú omietku plnú „hrbolčekov“, upravte ju brúsnym papierom. Farba sa bude ľahšie nanášať a nebudete mať problém s písaním. Veď kto kedy videl hrboľatú tabuľu?

Správny náter a schnutie

Aby bola tabuľa jednoliata a dokonalá, budete potrebovať minimálne 2 nátery. Niektorí vravia, že perfektný efekt docielite až po 4 vrstvách. Tabuľová stena musí podľa odborníkov schnúť minimálne 3 dni pred tým, ako na ňu začnete písať. Vyhnete sa tak neželaným fľakom a vadám. Po dôkladnom uschnutí je vhodne prejsť celú tabuľu kriedounasucho ju zotrieť handrou. Potom už máte ruky voľné.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa F R E N C H F A M I L Y (@frenchfamily_blog),

Farebná, alebo magnetická? Žiadny problém.

Nemáte radi čiernu? To nevadí. Tabuľový náter totiž existuje vo viacerých farbách. Tiež ho môžete vylepšiť o špeciálny magnetický náter.

Bojíte sa farby?

Tabuľová farba má mnoho alternatív vo forme nalepovacích tapiet, alebo hotových tabuľových panelov, ktoré stačí na stenu pripevniť.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kreato Kidz (@kreato_kidz),

Máte doma tabuľovú stenu a nechávate si na nej odkazy? Je to skvelý spôsob, ako rozveseliť svoj interiér a využití môže mať hneď niekoľko 🙂 Kreslenie po stenách už nebude problém!

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mr. Miko | mikoland (@itsmikoland),


Baška

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie