Spálňa podľa Feng Shui. Na čo pri zariaďovaní myslieť?

Umenie Feng Shui nám pomáha k tomu, aby sme sa v priestore cítili dobre. Spálňa, ktorá je zariadená podľa princípov Feng Shui podporuje prúd výživnej energie. V takejto spálni si môžete dopriať kvalitný spánok a načerpať novú silu.

0
40
Domáci pes spiaci na vankúši sivej farby v spálni zariadenej podľa feng shui učenia
Photo by@ Anna-f on Pixabay
Umiestnenie postele

Výber postele a jej umiestnenie je základom pre vytvorenie perfektnej Feng Shui spálne. Pri výbere postele nepodceňujte kvalitu matraca či pevné čelo postele. Dôležitý je aj výber obliečok, ktoré by mali byť z prírodných materiálov.

Vašu súčasnú spálňu si môžete pretvoriť na Feng Shui spálňu podľa nasledujúcich tipov:

    • Posteľ by mala byť ľahko prístupná z oboch strán a na každej strane by mal byť umiestnený nočný stolík.
    • Posteľ by mala byť v ideálnom prípade umiestnená čelom k pevnej stene a nemala byť umiestnená v priamej línii s dverami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Atelier Assimetrias (@assimetrias),

Použitím správnych materiálov sa vám podarí zachovať v dome zdravú klímu a príjemnú atmosféru. Presvedčte sa, že domov dokáže liečiť.

Základné pravidlá

Okrem pravidiel týkajúcich sa umiestnenia a výberu postele, sa pri vytváraní Feng Shui spálne sústreďte aj na ďalšie základné pravidlá:

  • Zo spálne odstráňte televízor a počítač, tieto zariadenia narúšajú dobrú Feng Shui energiu.
  • Nezabúdajte na pravidelné vetranie alebo používajte čistič vzduchu. Kvalita vzduchu vo vašej spálni je veľmi dôležitá. Vydýchaný vzduch je plný škodlivín!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa IFS Guild (@ifsguild),

  • Využite upokojujúce, zemité a neutrálne farby poskytujú väčšiu relaxáciu.
  • Vyčistite priestor pod posteľou, odporúča sa aby ste pod posteľou neskladovali žiadne veci, energia Chi tak môže voľne prúdiť. Ak nemáte na výber a predsa len musíte využiť priestor pod posteľou na uskladnenie, umiestnite pod posteľ predmety súvisiace so spánkom, akými sú posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝒜𝓈𝒽𝓁𝑒𝓎 ~ feng shui design 🌿 (@ashleypeacock),

Nezabúdajte, že spálňa je vo filozofii Feng Shui najdôležitejšou miestnosťou domu. Je to miestnosť, v ktorej trávite veľa hodín spaním. Počas spánku ste pasívni, o to viac vás preto ovplyvňujú všetky energie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Energetic Spaces (@energeticspaces),

Máte zariadenú spálňu podľa pravidiel Feng Shui? Nechajte sa zlákať touto filozofiou a životným štýlom, ktorého korene siahajú do ďalekej Číny.

Kat.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto