Tip na seriál pre superhrdinov milujúcich dizajn: ABSTRACT

Túžite zachrániť svet pred pandémiou? Iste teda viete, že prvé pravidlo je ostať doma :) No aby ste sa nenudili, prinášame tip na excelentný seriál. O čom bude?

0
13
večerná pohoda a pozeranie seriálu na Netflixe z PC
Photo by mohamed Jade87 on Pixabay
Jedna časť pre každého

Dizajn automobilov, bioarchitektúra, kostýmový dizajn, dizajn hračiek, digitálny produktový dizajn či dizajn písma… V Beevam milujeme dizajn aj všetky jeho druhy. Preto sme sa rozhodli podeliť sa s vami o inšpiratívny a veľmi zaujímavý dokumentárny seriál na Netflixe – ABSTRACT: The Art of the Design. Nech už ostávate doma z akýchkoľvek dôvodov, tento seriál sa oplatí vidieť. Svoju časť si nájdu milovníci áut, mobilných aplikácií, módy, či hračiek…

Ak hľadáte viac inšpirácií na oddych a zábavu, či ako kulisu k domácej činnosti, odporúčame vám prezrieť si aj náš vianočný prehľad seriálov. Zima ešte neskončila a keďže je pohyb stále obmedzený, neváhajte si rozšíriť obzory a pozrieť kvalitné a inšpiratívne seriály:)

Napíšte nám, či aj vy milujete leňošenie pred telkou s obrovskou misou popcornu! Máte svoj obľúbený seriál, ktorý by ste pozerali od rána do večera? Budeme sa tešiť, keď sa s nami podelíte o svoje tipy.

mladý muž sediaci pred televíznou obrazovkou a sledujúci seriál ABSTRACT na Netflixe
Photo by mohamed Hassan on Pixabay

Morena

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto