Dnes je 03.júla 2022, meniny má Miloslav

Tip na seriál pre superhrdinov milujúcich dizajn: ABSTRACT

Jedna časť pre každého

Dizajn automobilov, bioarchitektúra, kostýmový dizajn, dizajn hračiek, digitálny produktový dizajn či dizajn písma… V Beevam milujeme dizajn aj všetky jeho druhy. Preto sme sa rozhodli podeliť sa s vami o inšpiratívny a veľmi zaujímavý dokumentárny seriál na Netflixe – ABSTRACT: The Art of the Design. Nech už ostávate doma z akýchkoľvek dôvodov, tento seriál sa oplatí vidieť. Svoju časť si nájdu milovníci áut, mobilných aplikácií, módy, či hračiek…

Ak hľadáte viac inšpirácií na oddych a zábavu, či ako kulisu k domácej činnosti, odporúčame vám prezrieť si aj náš vianočný prehľad seriálov. Zima ešte neskončila a keďže je pohyb stále obmedzený, neváhajte si rozšíriť obzory a pozrieť kvalitné a inšpiratívne seriály:)

Napíšte nám, či aj vy milujete leňošenie pred telkou s obrovskou misou popcornu! Máte svoj obľúbený seriál, ktorý by ste pozerali od rána do večera? Budeme sa tešiť, keď sa s nami podelíte o svoje tipy.

mladý muž sediaci pred televíznou obrazovkou a sledujúci seriál ABSTRACT na Netflixe
Photo by mohamed Hassan on Pixabay

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 4x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie

Warning: Constant WP_USE_THEMES already defined in /data/0/7/077898fe-a9e2-4dcf-9ec0-14e7b02511e6/beevam.sk/web/index.php on line 14