Dnes je 10.júna 2023, meniny má Margaréta

Málo priestoru na vytvorenie krásneho a pohodlného interiéru?

Stačí vyskúšať niekoľko našich tipov.

Neobmedzujte sa vo veľkosti bytových doplnkov

Malé plochy vás nezaväzujú používať iba malý nábytok. Do modernej obývacej izby je predsa možné umiestniť aj pohodlnú rohovú pohovku. Existujú aj transformačné modely, ktoré môžete zároveň využiť i na spanie. Treba si len vybrať správne. Jednoduchosť dnešných výrobkov a ich ľahký vzhľad im predsa umožňuje zapadnúť do každého interiéru. A s novou sedačkou na mieru z Bratislavy, sa vám podarí zariadiť takýto priestor bez námahy.

Nezabudnite na efektívnu organizáciu

Malé plochy často obmedzujú majiteľov na vytvorenie dostatočných úložných priestorov a všetky doplnky vo vašom okolí potom miestnosť len pohlcujú. Preto by ste mali čo najlepšie zužitkovať voľný priestor miestnosti s pomocou dostupných nábytkových modulov. Otoman, police a skrinky dokážu z dohľadu očí inteligentne skryť obrovské množstvo vecí, pričom vstavané úložné systémy priestor vizuálne nezaťažujú.

Vyhýbajte sa tmavým farbám

Ak je váš priestor na bývanie na plochu obmedzený, snažte sa vyhnúť tmavému nábytku. Používajte tieto odtiene len na vytvorenie rovnováhy, prehĺbenie i zväčšenie miestnosti.

Vyriešiť sa to dá rôznymi spôsobmi, určite vám v tomto smere pomôže aj moderný bytový textil, s ktorým sa dá krásne vyhrať a doladiť interiér k vašej maximálnej spokojnosti.

Verný pomocník – zrkadlo

Zrkadlá, aj keď nie sú nábytkom, sú najspoľahlivejším spôsobom vizuálneho zväčšenia miestnosti. Ak budete s ich pomocou chcieť zvýšiť osvetlenie interiéru a opticky ho zväčšiť, stačí ich inštalovať oproti oknu. Uvidíte, že priestor bude s nimi oveľa vzdušnejší, napriek tomu, že je rozloha bytu v skutočnosti malá.

Tak to vyskúšajte a luxus i relax si plnými dúškami užívajte.

Lopi

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie