Dnes je 13.augusta 2022, meniny má Lubomír

Farby, ktoré zaručene pristanú roku 2020. Kombinujte!

Zem a vzduch

Prvé dve farby povznášajú našu hlavu vysoko do oblakov, ale zároveň nás nechajú pevne stáť na zemi. Rok 2020 sme otvorili farbou roka, ktorou je práve nadčasový a elegantný odtieň klasickej modrej. Tento vybraný odtieň nahradil koralovú a skvelo sa kombinuje s bielou a modrou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa classic blue (@pantoneclassicblue2020),

Tip od nás: Zaručene nič nepokazíte, keď sa budete inšpirovať aj abstraktnými dielami od našich milovaných umelcov. Siahnite po extravagantných avantgardistoch či expresionistoch. Nebojte sa vyjadriť svoju osobnosť prostredníctvom geometrických tvarov a ornamentov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fiona Fidder (@fionafidder),

Nechajte sa opantať krásou aj v galériách. Ak je príležitosť hrať sa s farbami, je to práve dnes. Využite to!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teresa J Cuevas (@teresa_j_cuevas),

Zistite o interiérovom dizajne na tento rok viac! Na farebnej palete trendy farieb roku 2020 nesmie chýbať žiaden odtieň zelenej. Vychutnávajte si ho dosýta 🙂

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ZÁVĚSY PRAHA (@zavesypraha),

Milovaná príroda

Ako spoločnosť sa čoraz väčšmi prinavraciame k prírode. Botanika je našou veľkou inšpiráciou. Kvetiny, machové odtiene, palmové listy či nádherný eukalyptus budú našim útočiskom. Po náročnom týždni nás poteší príroda sama, aj v interiéri. V objatí pokojnej zelenej a jej odtieňoch.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NETWORK NEXT GEN (@networknextgen),

Farby z pláže

Zunovala sa vám biela? Máme skvelý tip na vábivé odtiene, ktoré sa príjemne ladia. Okrem toho vám pripomenú milované leto. Farby 2020 sú aj kokosové mlieko a piesková. Už sa vidíte niekde na pláži? Pre maximálne pohodlie a relax je tu už nejaký ten piatok aj náš obľúbený škandinávsky štýl.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Serax (@seraxbelgium),

…trendy chcú byť jednoducho všetci…

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dumas Goods (@dumasgoods),

Škandinávia a tóny bez hudby

Pokoj a pohodlie, ktoré so sebou tento štýl prináša, dotvára atmosféru skutočného domova a bezpečia. Jemnými farbami a neutrálnymi tónmi ako sú bledomodrá, svetloružová, svetlosivá či pastelová zelená si zaručíte pohodu po celý rok!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Quintessential Interiors (QiD) (@qidfurnishings),

Keď tieto odtiene skombinujete s farbou tmavšieho dreva uvidíte dizajnový zázrak. Hodí sa do kuchyne vo vašom vidieckom domčeku, ako aj do moderne zariadenej kúpeľne. Handmade doplnky ešte k tomu podčiarknu váš osobitý štýl.

Tip od nás: doplnkom, ktorý sa hodí k týmto nadčasovým farbám sú určite tienidlá. Tlmené svetlo privodí blahodarnú pohodu a váš domov zútulní.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kent & London (@kentandlondon),

Sofistikovaná ružová a kočovná červená

Chcete poukázať na pôvab vášho domova ešte o niečo výraznejšie? Zamyslite sa nad luxusom v pravom slova zmysle. Vašim predsavzatím môže byť aj spoznávanie toho, čo sa vám páči a učenie sa kombinovať: farby, materiály, tkaniny… Detaily majte z mramoru, cínu, zamatu či tmavého skla.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa G&M Daily Interior Inspiration (@greenandmustard),

Jemným nádychom ružovej nič nestratíte a červená je v dizajnových kolekciách hitom! Pretože vrátiť sa ku globálnej a ekologickej podstate bude trendy. Už vždy! Len sa nebáť. Okrovo červená, korenistá červená, zemitá, ale aj tehlovočervená sú srdcovou záležitosťou nejedného správneho dizajnéra.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bloomingville, Denmark (@bloomingville_interiors),

Čo hovoríte na tento farebný optimizmus? Páči sa vám farba roka a už rozmýšľate ako ju dokonale aplikovať do vášho interiéru? Skúšajte, vymýšľajte a kombinujte, veď inak neprídete na to, čo lahodí vášmu oku. Nezabúdajte, že farby na nás vplývajú a majú veľký dosah na vašu psychickú pohodu 🙂

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 8x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie

Warning: Constant WP_USE_THEMES already defined in /data/0/7/077898fe-a9e2-4dcf-9ec0-14e7b02511e6/beevam.sk/web/index.php on line 14