3D návrh kúpeľne: Podrobná predstava vyrieši všetko

Už ste začali stavať vaše rodinné hniezdo, ale nemáte čas na kreslenie návrhu vašej kúpeľne? Možno aj máte v hlave jasnú predstavu, čo do vašej kúpeľne chcete a čo naopak rozhodne nechcete. Kde by mala stáť vaňa či sprchový kút? Aký materiál použijete na skrinky? Chcete vstavané umývadlo? Všetky tieto otázky možno zodpovedané máte, ale neviete ich premietnuť na papier. Práve služba 3D návrhu kúpeľne je tým správnym pomocníkom.

0
18
Kúpeľňa
Autor fotky: Max Vakhtbovych na Pexels

My vám ukážeme, že 3D vizualizácia vám uľahčí prácu a zároveň ponúkneme cenné rady, ako postupovať. Vizualizácia je 3D grafický návrh. Slúži pre celkovú predstavu klienta o riešenom priestore, dispozičných vzťahoch, farebnom a štrukturálnom prevedení povrchov.

Interiéroví dizajnéri vám podľa vašich predložených návrhov obkladov a dlažieb, nábytku a ďalších doplnkov, vymodelujú čo najvernejší 3D návrh vašej budúcej kúpeľne. Samozrejme, zapracujú do neho všetky vaše požiadavky a predstavy. Vizualizáciu návrhu kúpeľne vám farebne vytlačia spolu s rozpisom a presnými množstvami použitých materiálov. Vy tak nemusíte tráviť hodiny nad rozmiestnením, návrhmi a kalkuláciou materiálov. Niet nad profesionálny návrh kúpeľne, ktorý vás nestojí žiadny čas.

Prestavba či novostavba kúpeľne je náročná a nákladná záležitosť, preto je jej starostlivé naplánovanie zásadné. Pekný 3D návrh kúpeľne znesie čokoľvek, ale chyby sa v reáli naprávajú len ťažko.

Alex

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto