Dnes je 30.novembra 2022, meniny má Ondrej/Andrej

3D návrh kúpeľne: Podrobná predstava vyrieši všetko

My vám ukážeme, že 3D vizualizácia vám uľahčí prácu a zároveň ponúkneme cenné rady, ako postupovať. Vizualizácia je 3D grafický návrh. Slúži pre celkovú predstavu klienta o riešenom priestore, dispozičných vzťahoch, farebnom a štrukturálnom prevedení povrchov.

Interiéroví dizajnéri vám podľa vašich predložených návrhov obkladov a dlažieb, nábytku a ďalších doplnkov, vymodelujú čo najvernejší 3D návrh vašej budúcej kúpeľne. Samozrejme, zapracujú do neho všetky vaše požiadavky a predstavy. Vizualizáciu návrhu kúpeľne vám farebne vytlačia spolu s rozpisom a presnými množstvami použitých materiálov. Vy tak nemusíte tráviť hodiny nad rozmiestnením, návrhmi a kalkuláciou materiálov. Niet nad profesionálny návrh kúpeľne, ktorý vás nestojí žiadny čas.

Prestavba či novostavba kúpeľne je náročná a nákladná záležitosť, preto je jej starostlivé naplánovanie zásadné. Pekný 3D návrh kúpeľne znesie čokoľvek, ale chyby sa v reáli naprávajú len ťažko.

Alex

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 4x
  • 5x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie