Dnes je 27.septembra 2023, meniny má Cyprián

Veľtrh nábytku MODDOM: V tomto roku prezentuje udržateľnosť a aktuálne trendy

V bratislavskej Inchebe potrvá až do nedele 23. októbra veľtrh nábytku MODDOM, ktorý je venovaný aktuálnym trendom v oblasti nábytku, dizajnu, interiérových aj exteriérových doplnkov.

Udržateľnosť a úspora energií

Veľtrh MODDOM prichádza tento rok s aktuálnymi témami, akými sú udržateľnosť či úspora energií. Do popredia sa tak dostávajú predovšetkým prírodné materiály a technológie šetrné k životnému prostrediu. „MODDOM v tomto roku prezentuje predovšetkým ekológiu, udržateľnosť a aktuálne trendy. Veľtrhu tiež dominujú prírodné materiály v podobe nábytku a rôznych doplnkov. Jedným z trendov je i šetrenie energií,“ vysvetlila hovorkyňa Martina Macková.

Až do nedele 23. októbra  máte možnosť inšpirovať sa dizajnovými kúskami a poradiť sa s odborníkmi z mnohých oblastí. Medzi vystavovateľmi zo Slovenska i zahraničia môžete vidieť i stoly s integrovanými plynovými ohniskami vhodné do exteriéru. „Na veľtrh MODDOM sme prišli aj s  novou verziou stola s keramickou platňou. Keramika je trendovým materiálom, ktorý je navyše odolný a trvácny,“ hovoria zástupcovia značky Elementi.

Dôraz na detaily

Slovenská značka Bamyca predstavuje v rámci svojho portfólia jedálenské a konferenčné stoly s podnožami s jedinečným dizajnom a dôrazom na detail. „Návštevníkov najviac zaujmú atypické výrezy v podnožiach, spôsob výroby a unikátny dizajn,“ dodávajú zástupcovia spomínanej značky.

Spálňové štúdio Matrachello prišlo okrem stálej ponuky aj s niekoľkými novinkami. „Z noviniek by som určite spomenula model Benton,  na ktorom sme pracovali skutočne dlho. Zaujímavý je ručne vyrábanými opaskami a inými prvkami, ako aj detailmi, akými je napríklad vrecko na mobil,“ vysvetlila zástupkyňa firmy.

Objavte aj vy, čo všetko ponúka tohtoročný veľtrh nábytku MODDOM v bratislavskej Inchebe.

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 5x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie