Kombinujeme odtiene žltej: Interiér vo farbe medu je stále trendy

Svieža žltá farba rozveselí celý interiér. Perfektne sa dá zladiť s drevom, betónom aj prvkami vidieckeho štýlu. Doplnky v žltej farbe sa hodia do obývačky aj detskej izby a z každej miestnosti vytvoria interiérový unikát.

0
107
žlté kreslo v obývačke s prítulným psom
Photo by cottonbro from Pexels

Medový odtieň žltej farby pôsobí rovnako optimisticky ale zároveň viac ,,hrejivo“. Veľmi pekne preto vyniká na gaučoch a kreslách, kde v kombinácii s mäkkým, hebkým materiálom poťahu vytvára pocit pohodlia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Art me Interior (@artme.bg),

Tak isto vynikne aj na stenách. Namaľujte ňou aspoň jednu zo stien, kde je hnedý drevený nábytok alebo zárubne. Fantasticky k sebe ladia . Miestnosť bude pôsobiť harmonicky a zároveň nebude vyzerať fádne.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Designer In You (@the.designer.in.you),

Samotné dekoračné predmety v tejto farbe vedia veľmi pekne vyniknúť v interiéri. Vázy, vankúše, koberce alebo záclony dodajú zaručený ,,šmrnc“.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Etnico Outlet (@etnicoutlet),

Ste fanúšikom klasiky? Prevedenie žltej medovej farby spĺňajú aj niektoré druhy dreva, napríklad taký dub. Ak máte v tomto odtieni nábytok, dotvorte priestor farbami ako sú biela alebo iné studené farby. Tento kontrast nechá vyniknúť drevené kúsky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ken Ken’s Home (@kenkenshome),

DomiCe

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto