Dnes je 25.mája 2022, meniny má Urban

  • Bývanie
  • 0
  • 09. októbra 2020, 13:28
  • 4 m, 42 s

AFRICAN SAFARI STYLE nielen pre nadšených cestovateľov!

Neprestať objavovať, skúmať a porovnávať

Rozhodli ste sa pre menšie úpravy či zmeny vo svojom interiéri? Ak obľubujete zemité či pieskové tóny farieb, slnečné svetlo a prírodné materiály, domov v štýle Safari vás očarí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HD Buttercup (@hdbuttercup),

Zvieracie vzory, umelé kožušiny, kreslá či rozličné doplnky podčiarknu domov nadizajnovaný v africkom štýle. Veľmi obľúbené sú farby okrová, čierna, zelená a oranžová. Okrem tmavého exotického dreva sa hodia do interiéru v SAFARI štýle aj materiály ako ratanteak. Nič nepokazíte, ak zvolíte extravagantnejšie doplnky v podobe ďalekohľadov, drevených sošiek, klobúkov, zbierok nožov, vyrezávaných masiek alebo krásnych kompasov a máp.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alicea Angelique Designs (@aliceaangeliquedesigns),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Edie Rose Design (@edierosedesign),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lith Home (@lithhome_),

Pozor, aby z toho nebol gýč

Ak tento kontinent milujete a navštívili ste ho, určite ste si doniesli pár lukratívnych darčekov aj domov. Vystavte ich vo vitrínkach! S jednotlivými interiérovými prvkami to však nepreháňajte, aby ste tú krásu zbytočne nezahltili.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🅜🅨 🅛🅘🅕🅔… (@interiorbynesli),

Steny by mali byť zladené tak, aby zharmonizovali celý priestor. Do afrického interiéru nepatria žiadne ťažké textílie či závesy. Luxus vášho obydlia podčiarknete vhodne zvolenými žalúziami v tmavšom odtieni.

Ku keramickej alebo drevenej podlahe sa skvele hodia tkané koberce s geometrickými alebo zvieracími vzormi. Nechajte vyniknúť aj kúty v miestnosti, napríklad rozmernejšími rastlinami vo veľkých kvetináčoch. Palmy, monstera či banánovník zútulnia interiér a zároveň ho vyčistia od toxínov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Afro Decor (@afrodecor_),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @flipswitch_interior_design,

Domov bez živých mŕtvol

Ak ste moderný zberateľ trofejí, iste vás očaria tie, pre ktoré nemuselo umrieť žiadne zviera len z vášne a túžby. Presne tak! Hovoríme o umelých či pozlátených trofejách, ktoré majú podobu rozličných zvierat z afrického kontinentu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MoniquePaperArt (@moniquepaperart),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa COTTON | and | COMPANY (@cottonandcompanyltd),

Obrazy a doplnky

Motív africkej prírody sa bežne vyskytuje na fotkách, obrazoch, tapetách. Tie steny oživia a  v jednotlivých miestnostiach vytvoria autentické Safari. Ak vás tento štýl zaujal, určite neprehliadnite ani obrazy s motívom jednotlivých zvieracích druhov ako sú slony, žirafy, zebry či rozličné pumy a dravce.

Nezabudnite ani na košíky rôznych veľkostí a farieb. Rovnako, ako sa hodia do kúpeľne, tak sa hodia aj do obývacej miestnosti ako kvetináč či priestor pre deky a vankúše.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meg MonCarrara (@deconfluent),

V safari štýle by ste jednoznačne mali dbať na pravidlo, že kvalita má prednosť pred kvantitou. Jedine tak sa podarí vytvoriť vzdušný priestor, kde budú vládnuť africké živly a rozvaha starobylej kultúry.

Máte radosť zo zariaďovania a kombinovania rozličných doplnkov tak, aby vytvárali jednotnú harmóniu? Inšpirujte aj nás a pochváľte sa nám v akom štýle máte vy zariadený svoj domov a akým materiálom dávate prednosť. Budeme sa tešiť na vaše postrehy a názory v komentároch.

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie