Ušetrite peniaze! Prinášame 5 skvelých nápadov na kvetináče

Čerstvé kvety sú elegantnou dekoráciou každého domova. Dôležitú úlohu zohráva kvetináč, do ktorého je kvet zasadený. Môžete si ho kúpiť v obchode, ale ak chcete ušetriť, máme pre vás skvelé riešenie. Buďte kreatívny a vyzdobte svoj originálny kvetináč sami. Ak máte doma veľa nepotrebných vecí, neponáhľajte sa ich vyhodiť. Ponúkneme vám 3 nápady, ako ľahko zdobiť kvetináče vlastnými rukami. Vytvorte si svoje umelecké dielo pred domom.

0
35
vedrá z farby ako kvetináče s farebnými kvetinami
Photo from saddoma.net
Dáme druhý život starým veciam

V poslednej dobe sa stalo módou používať ako kvetináče staré topánky a tašky, čo vám umožní ozdobiť váš domov a urobiť ho jedinečným a zaujímavým.

Môžete použiť akúkoľvek obuv – od koženej po gumové čižmy, alebo šľapky, ktoré využijete ako kvetináč. Zasaďte rastliny priamo do topánok alebo čižiem.

handmade kvetináč vyrobený z tašky a starých topánok
Photo by ArtDir

Kvetináč z gumových čižiem dokonale vyzdobí okno alebo terasu pred vašim domom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Daph (@daphsterdam)

Kvetináče z dámskych tašiek budú pôsobiť ešte originálnejšie.

dámske kabelky využité na tvorbu kvetináča na rasltiny
Photo by Marrietta
Hand-made v trende

Starý luster môže urobiť úžasný kvetináč. Ak si nemôžete dovoliť kúpiť drahé originálne a neobvyklé kvetináče, nezúfajte. Dajú sa vyrobiť vlastnými rukami s istou dávkou fantázie.

luster ako kvetináč s farebnými kvetinami
Photo from diyshowoff.com

Vedierka na farbu sú ďalšou skvelou možnosťou. Namaľujte budúci kvetináč farbou, ktorá sa vám najviac páči, alebo pridajte nejaké neopatrné kvapky stekajúcej farby. Vytvoríte super efekt.

vedrá z farby ako kvetináče s farebnými kvetinami
Photo from saddoma.net

Ktoré z našich nápadov sa vám páčil najviac? Podeľte sa s nami a našimi čitateľmi v komentároch o svoje skúsenosti a originálne nápady.

Viki

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto