Podnikanie v čase pandémie s lanovkovými kabínkami

Ako ďalej využiť staré lanovkové kabínky tak, aby ich nebolo treba vyhodiť? Napríklad aj tak, že sa z nich stanú súkromné jedálne, teda nové priestory podnikov umiestnené v exteriéri, čo je v dnešnej dobe veľmi užitočná vec. Wendy a Richovi, ktorí vlastnia reštauráciu a pivovar, to v podstate zachránilo podnikanie. 

0
16
staré kabínky sa využívajú ako reštauračný box
Photo by zaujimavysvet.webnoviny.sk

Kvôli prísnym pandemickým opatreniam sa začali obávať o svoj biznis. Títo dvaja podnikatelia totiž vlastnia podniky v Colorade a keďže stolovanie v interiéri bolo kvôli vírusu zakázané, museli nájsť riešenie, ako si udržať podnikanie. Nápad im vnukol účtovník, ktorý poradil podnikateľom prerobiť vyradené lanovkové kabínky na súkromné vonkajšie jedálenské priestory. A keďže obaja sú vášniví lyžiari, tento nápad sa im okamžite zapáčil.

staré kabínky sa využívajú ako reštauračný box
Photo by zaujimavysvet.webnoviny.sk

Napokon sa im podarilo zaobstarať si tri kabínky a umiestnili ich pred podniky. Jedna kabínka dokáže pojať aj 6 dospelých osôb a vždy je potrebné zarezervovať si ju vopred. Majú ich tam od novembra a odvtedy sú neustále zarezervované. „Kabínky nás túto zimu zachránili,“ povedala Wendy. Tieto jedinečné priestory sú vybavené reproduktormi s Bluetooth, svetlami i ohrievačmi.

Čo hovoríte na tento nápad? Nejeden z nás by potreboval takéhoto účtovníka 🙂

Zdroj článku: zaujimavysvet.webnoviny.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto