Dnes je 26.septembra 2022, meniny má Edita

Luxusný interiér: Šatník pre oboch ako z hollywoodskeho filmu

Veľkolepý šatník umiestnite tam, kde majú návštevy obmedzený vstup. Výhodou týchto šatníkov je i fakt, že z akéhokoľvek priestoru vytvoria luxusný interiér. V prvom rade však musíme podotknúť, že luxus nemusí za každých okolností znamenať drahé veci. Luxusný dojem docielite i jednoduchými prvkami ako je napríklad sklo.

Dojem luxusného interiéru vášho šatníka docielite napríklad zasklenou skriňou, ktorá neuberá svetlo a pôsobí ako výstavná skriňa na vaše odevy. Zároveň ponúka veľký úložný priestor pre jeho užívateľa. Postačí, ak šatníku vyčleníte časť väčšej miestnosti. Je jedno, či bude mať váš šatník tvar štvorcový, podlhovastý, alebo do tvaru L, rozhodujúci je jeho úložný systém. Oblečenie v ňom by malo byť voľne a prehľadne uložené a zavesené tak, aby ste si rýchlo pohľadom našli to, čo práve potrebujete.

Zvlášť ženy si radi vystavia na obdiv svoje kúsky a budú mať prehľad. Všetky vaše poklady tak budete mať na očiach a obrovské luxusné svietiace zrkadlo vám vždy poradí, ktorý outfit je ten najlepší. Luxus v interiéri vášho šatníka podčiarkne i výrazný luster, ktorý bude krásne osvetľovať miestnosť a spolu s jemnými bodovými svetlami vytvorí pohľad aj priamo do skríň. Vkusné posedenie v podobe štýlovej taburetky tiež nie je na škodu, lebo pri rozhodovaní sa občas viete poriadne vyčerpať. Taktiež v luxusnom interiéri nesmie chýbať toaletný stolík, ktorý môže byť spojený spolu so skriňami.

Nezabúdajte, že aj muži majú radi luxus a prehľad vo svojich odevoch. Preto vytvorte svoj šatník tak, aby každý jeden z vás mal svoju vlastnú luxusnú vitrínu.

Alex

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 0x
  • 0x
  • 2x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie