Dnes je 26.novembra 2022, meniny má Kornel

Hlavné mesto získalo 300 nových lavičiek

Zážitok z mesta

Lavičky získala Bratislava aj vďaka spolupráci so súkromnou spoločnosťou. Tieto lavičky by mali slúžiť obyvateľom i návštevníkom mesta a spríjemniť im tak pobyt na verejnom priestranstve. Do mnohých verejných priestorov Bratislavy pribudnú kvalitné, pohodlné a dobre vyzerajúce lavičky pre obyvateľky a obyvateľov, čím zvýšime ich zážitok z nášho mesta a Bratislavu posunieme o krok vpred,“ uvádza Vallo v príspevku na Instagrame.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matúš Vallo (@matus.vallo)

Lavičky majú nový dizajn inšpirovaným v Prahe. Ide o obľúbený dizajn, ktorý sa stretol s pozitívnou odozvou. Do Sadu Janka Kráľa získavame lavičky v počte do 200 kusov. „Do konca roka budete môcť nájsť Bratislavské lavičky napríklad v Parku Karlova Ves, v oblasti Mlynských nív, na Račianskej ulici v blízkosti Prezídia Policajného zboru či na Osuského a Ševčenkovej ulici v Petržalke,hovorí primátor Bratislavy.

Pribudnú aj ďalšie

Tu však mesto ani mestské časti nekončia. V priebehu budúceho roka by mali byť realizované aj ďalšie dodávky lavičiek. Celkovo by malo ísť o 1000 kusov lavičiek pre Bratislavu. Som rád, že sme našli partnera zo súkromnej sféry, ktorý zaplatil jednu tretinu z 1 000 lavičiek,“ dodáva na záver Matúš Vallo.

Páči sa vám dizajn nových bratislavských lavičiek? Napíšte nám do komentára váš názor.

Mirka

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 3x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie