Dnes je 22.júla 2024, meniny má Magdaléna

Dlaždice BetteAir ako náhrada tradičnej sprchovej vaničky

Nemecká kúpeľňová značka Bette vylepšila svoj sprchový obklad, ktorým nahradila tradičnú sprchovú vaničku. Pozrite sa s nami na dlaždice BetteAir.

Sprchové dlaždice BetteAir sú navrhnuté tak, aby sedeli v jednej rovine s okolitým povrchom podlahy, čo umožňuje, aby sprchovací kút plynule zapadol do miestnosti.

Dlaždice sú vyrobené z glazovanej titánovej ocele s hrúbkou len desať milimetrov. Aj vďaka tomu sa dajú ľahko integrovať do veľkoformátových dlaždíc.

Produkt je teraz dostupný s BetteAnti-Slip Sense, inovatívnym protišmykovým povlakom. Trecí efekt sa aktivuje iba pri kontakte s vodou; po zaschnutí je náter neviditeľný a nemá žiadny vplyv na vzhľad a dojem z povrchu.

Vedeli ste, že? BetteAir dlaždice boli navrhnuté spoločnosťou Tesseraux & Partner.

Sprchový obklad je dostupný v ôsmich veľkostiach, od šírky 900 až po 1 400 milimetrov. Dodáva sa v 31 farbách, pokrývajúcich matné aj lesklé efekty, s možnosťou výberu BetteAnti-Slip Pro alebo nových povrchových úprav BetteAnti-Slip Sense.

Glazovaný kryt odpadu je úplne plochý, takže na povrchu nie je cítiť žiadny rozdiel a ponúka kapacitu odtoku 0,6 litra za sekundu. Odpad je tiež navrhnutý tak, aby sa zabránilo hromadeniu vlasov, ale kryt možno v prípade potreby odstrániť, aby sa dal vyčistiť.

V akej farbe by vynikli tieto dlaždice u vás doma? Napíšte nám do komentára.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie