Dnes je 26.septembra 2023, meniny má Edita

Veľtrh MODDOM v duchu nadčasovosti, udržateľnosti a úspory energií

V bratislavskej Inchebe sa bude od 19. do 23. októbra konať medzinárodný veľtrh nábytku MODDOM.

Počas piatich dní budete môcť v Incheba Expo Bratislava vidieť aktuálne trendy v interiéroch. Medzi nimi predovšetkým čisté línie a farby, dizajnové kúsky, prírodné materiály a s nimi spojenú nadčasovosť a udržateľnosť. Komplexná ponuka prinesie aj tento rok množstvo inšpirácií i možnosť konzultácií priamo s odborníkmi.  

Na veľtrhu už tradične nájdete zastúpenie slovenských i zahraničných výrobcov a predajcov nábytku. Vidieť tak môžete napríklad dizajnové postele od LB BOHEMIA spol. s r. o., ktoré ponúkajú veľkorysý úložný priestor, zvlhčovač vzduchu od Stadler Form Slovensko alebo solitérne vane od AQUATEK s.r.o. Medzi vystavujúcimi aj tento rok môžete obdivovať produkty rodinnej firmy Reforest, ktorá vytvára stoly a iné interiérové doplnky z pňov stromov.

Radosť si však môžete spraviť aj menšími interiérovými doplnkami akými sú napríklad sviečky od odliateslaskou.sk.

Vedeli ste, že? Veľtrh MODDOM bude sprevádzaný výstavou výtvarného umenia ART.

Ako vyzeral minuloročný veľtrh MODDOM sme vám priblížili v článku na našom webe i reportáži.  

„Na medzinárodnom veľtrhu MODDOM na vás čaká výber nábytku, doplnkov a množstvo noviniek z interiérového dizajnu. Nábytok do obývačky, kuchyne, detskej izby, predsiene, pracovne, skrátka, do celého bytu či domu, ale aj doplnky – svietidlá, textílie, koberce, vrátane spotrebičov do domácnosti a inteligentných úsporných elektroinštalácií, to všetko nájdete pod jednou strechou,“ uvádza oficiálna stránka Incheby incheba.sk.

Pre viac informácií nezabudnite sledovať náš web i sociálne siete.

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 0x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie