Dnes je 26.novembra 2022, meniny má Kornel

BOHO štýly, z ktorých vám padne sánka

Sýte a odvážne farby, výrazné steny, tkané a textilné dekorácie. Kombináciou rôznych tvarov a materiálov na vankúšoch, závesoch, koberčekoch či dokonca tapetách na nábytku dosiahnete luxusné bohémske bývanie.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa NATURAL BOHO INTERIOR (@kalk_katt),

Kožušina a bavlna. Hodváb a zamat. Batika a tapetovanie. To všetko je absolútne Boho chic. Vítané sú aj orientálne dekorácie, kvetinové vzory, nezvyčajné dekorácie, suveníry, recyklované a handmade vecičky. Zdá sa vám to nekombinovateľné? Presvedčte sa sami!

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Synne 🤷🏼‍♀️ – RusticBOHO 🖤🌵 (@interior.mum),

Boho je jednoducho o originalite a unikátnom štýle. Nechýba tu kreativita a predovšetkým pohodlie. Boho odráža váš vlastný charakter a životný štýl. Inšpirujte sa nasledujúcimi Boho variantami a vyberte si ten pravý pre vás

Moderné Boho 

Má nádych luxusu s eko prvkami. Predovšetkým je to niečo iné, zaujímavé. Neklaďte si medze! Máte na výber neobmedzené množstvo kombinácií, vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Využite paravány, stojany na šaty, tkané lapače snov do spálne. Nezabudnite na mandaly či ručne tkané deky nad posteľ alebo gauč. 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Synne 🤷🏼‍♀️ – RusticBOHO 🖤🌵 (@interior.mum),

Luxusné Boho 

Alebo ak chcete ,,Boho chic“. Predstavuje maximálne pohodlie, s vytvorením umeleckej atmosféry. Nesmú chýbať neutrálne tóny, príjemné kombinácie farieb, ktoré vás nabudia, dodajú energiu a celkový harmonický dojem. Prírodné materiály ako napr. drevený rebrík slúžiaci ako polička, bavlnené a tkané ozdoby, výrazné obrazy i krásne veľké stoly.   Ak to dozdobíte háčkovanými doplnkami, budete milo prekvapený. To všetko pôsobí luxusneštýlovo

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pampas People (@pampaspeople),

Nevšedné Boho – ,,glam Boho

Kombinuje moderný retro dizajn, čiernobiele obrazy či fotky, s modernými lampami a vintage štýlom. Hodvábne vankúše, vlnené a tkané koberce v svetlých tónoch, vyzerajú naozaj nevšednepríťažlivo. Pridajte k tomu striebornézlaté detaily na nábytku alebo pridaním dekorácií. K tomu prvotriedny nábytok a úchvatnú sedačku v pastelových farbách a máte vyhraté. 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Möbel Schaffrath (@schaffrath_myhome_mystyle),

Boho s eko nádychom 

V tejto verzii BOHO môže byť použitý drevený nábytok a prírodné materiály. Čo radíme medzi prvky eko dizajnu? Kameň, tehlu, papier, dlaždice, sklo, kovy, keramiku a k tomu bavlnu a ľan. Všetky ako stvorené pre kombináciu s moderným Boho štýlom. Spolu vytvoria príjemnú, pohodlnú atmosféru.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Will & Atlas (@thedharmadoorusa),

Klasické Boho 

Je sofistikované a elegantné. Tradičné tapety, zamat, bavlna či hodváb sa dobre kombinujú s klasickým nábytkom. Zaujímavé sú aj etnické motívy, svetlé akcenty napr. na stenách či závesoch. Ak si chcete vytvoriť klasické Boho, použite neutrálne farby, príjemné pastelové odtiene, bledú sivú a určite nezabudnite ani na živé kvety. Ak použijete jednu – dve žiarivejšie farby na niektorých dekoráciách, máte vlastné unikátne Boho. 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Will & Atlas (@thedharmadoorusa),

,,Hippie“ Boho 

Ako sme už spomínali, Boho môže byť veľmi nezvyčajné, prekvapivéprovokujúce. Svetlé izby a tmavé odtiene, ohromujúce kombinácie textúr a farieb – to je tzv. hippie Boho. Strapce, čipky, funky vzory, kvety, obrazy zvierat, exotické doplnky, vintage figúrky, a najmä farby – čokoľvek z tohto použijete, prinesiete si domov ,,hipisácku“ slobodu. Nebojte sa ani zdanlivo neuprataných, či ledabolo pohodených vecí – tak je to správne v BOHO štýle! 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hippie Gypsy spirit (@hippiebohio),

Ak vás Boho trend oslovil a inšpirovali sme vás, odporúčame už len jednu vec – robte to so srdcom, a pracujte s vašou fantáziou a predstavivosťou. Potom budete žiť ako skutočný bohém plný slobody a radosti. Máte zariadenú niektorú z vašich komnát práve v Boho štýle? Podeľte sa s nami o námety v komentároch a článok zdieľajte aj medzi priateľmi.

Lucy

Zdroj: https://www.lushome.com/25-bright-ideas-modern-interior-decorating-boho-style

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 4x
  • 0x
  • 0x
  • 3x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie