Dnes je 26.novembra 2022, meniny má Kornel

Láka vás atmosféra pohody a oddychu? Zaobstarajte si biokrb!

Prečo mať doma biokrb?

Biokrb je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si chcú zo svojej obývačky urobiť naozaj útulné miesto. V poslednom čase sa stáva stále populárnejším a veru, tento dizajnový doplnok má veľa výhod. Viete prečo si zaobstarať biokrb? Tu je 9 dôvodov.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Biokominki producent (@archikart.pl),

Biokrb spaľuje špeciálne, ale pomerne ľahko dostupné tekuté palivo – bioetanol. Tvorba ohňa funguje na princípe prikurovania, čiže spaľuje kyslík v miestnosti, v ktorej sa nachádza. Nemusíte sa tak starať o prívod elektriny či plynu, jediné na čo nesmiete zabudnúť, je pravidelne vetrať miestnosti.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Decoflame Biopejse (@decoflame.dk),

Každá minca má dve strany

Hoci biokrb dominuje po dizajnovej stránke, výkonom mierne zaostáva. Nepoužíva sa ako hlavný zdroj tepla, iba ako doplnkový. Predsa len, je vybavený nižším tepelným výkonom. Okrem toho, biokrb nemôžete využívať nonstop, pretože z času na čas musíte miestnosť poriadne vyvetrať. Pre skutočných milovníkov atmosféry, ktorú vytvára živý oheň, môže byť miernym sklamaním aj fakt, že pri ohni z biokrbu nebudú počuť praskot dreva.

biokrb v tradičnej drevenej izbe
Zdroj: unsplash.com
Typy biokrbov

Spomínané množstvo veľkostí a dizajnov biokrbov dopĺňajú tri rôzne typy, ktoré si môžete zadovážiť. Vďaka tomu budete biokrb vedieť prispôsobiť priestoru a zladiť s vašim vkusom. Nech je už vaša predstava akákoľvek.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Infire (@biokominkicieszyn),

Závesné biokrby

Ako už názov napovedá, závesné biokrby budú mať svoje miesto na stene. Tento typ je skvelou voľbou, ak chcete ušetriť miesto a biokrb využívať aj ako tlmené osvetlenie izby.

Vstavané biokrby

Vstavané biokrby bývajú zabudované priamo do steny izby alebo nábytku. Vstavený biokrb takmer vždy upúta pozornosť, evokuje totiž pocit luxusu.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa PecarstvoHrovat (@pecarstvohrovat),

Voľne stojace biokrby

Voľne stojace biokrby môžete umiestniť skoro kdekoľvek. Ich polohu môžete meniť podľa potreby a svojej nálady . Zároveň sú vhodné aj do menších priestorov.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Infire (@biokominkicieszyn),

Nájdete si doma miesto pre nezvyčajný dizajnový doplnok v podobe biokrbu? Podeľte sa s nami v komentároch, v ktorej z vašich miestností by bol dominantou.

Andrea

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 7x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie