Dnes je 30.novembra 2022, meniny má Ondrej/Andrej

Moderný dom má moderné dvere

Sklopno-posuvný systém 

Sklopno-posuvný systém dverí je typ dverí, ktorý dokáže sklopiť a posunúť krídla. Takto vznikne dostatočne široký prechod, cez ktorý sa je možné normálne pohybovať. Šírka tohto prechodu závisí od samotného typu dverí, no nemusíte sa obávať toho, že by bol príliš úzky. Inteligentná technika kovania umožňuje veľmi ľahko a jednoducho ovládať aj veľké sklopno-posuvné dvere bez vynaloženia väčšej fyzickej námahy. A práve to je veľká výhoda týchto dverí, ktoré umožňujú pohodlné otváranie aj pre ženy, deti, či starších ľudí. 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Top Snap (@topsnap),

Ďalšia výhoda tohto systému spočíva v tom, že takéto dvere dokážu do miestnosti vniesť dostatok slnečného žiarenia. Vy sa tak môžete tešiť krásne presvetlenej domácnosti. Navyše ide o cenovo dostupné riešenie, ktoré výrazne nezasiahne do vašej peňaženky a pomôžu sa vám popasovať s nedostatkom miesta v domácnosti.  

Zdvižno-posuvné dvere

Ďalším riešením sú zdvižno-posuvné dvere, ktoré sú vhodné najmä pre tých, ktorí potrebujú bezprahové riešenie alebo bezbariérové oddelenie záhrady, či terasy. Podobne, ako v predchádzajúcom prípade, tak aj tieto dvere ponúkajú perfektné presvetlenie vášho interiéru a jednoduché ovládanie. Oproti sklopno-posuvným dverám však ide o cenovo náročnejšie riešenie. 

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @falegnameriaparisi1905,

Pred samotným výberom a inštaláciou takýchto systémov dverí je dobré sa poradiť s odborníkom, ktorý vám povie, čo je pre vašu situáciu najlepšia voľba a poradí vám pri výbere samotných dverí. 

Dúfame, že sa vám článok páčil. Aký systém dverí by ste si vedeli predstaviť vo svojej domácnosti? 

Martin

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 4x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie