Paletový nábytok je stále v kurze. Majte aj vy štýlové záhradné sedenie

Záhrada je v týchto dňoch témou číslo jedna! Nie len práca v nej, ale aj oddych sú skvelou aktivitou pre mnohých z nás. A pohodlné sedenie nesmie chýbať! Ako vybrať kvalitný záhradný nábytok a neminúť veľa peňazí?

0
46
Photo by Roman Kraft on Unsplash
Aký materiál zvoliť?

Niekomu vyhovuje ratanový nábytok, inému drevený alebo paletový. Všetko záleží od toho, koľko ste ochotní minúť a samozrejme aj od veľkosti sedenia. Ľudia si často zvyknú záhradné sedenie kúpiť. Ak chceme ušetriť a dosiahnuť výsledok bez práce navyše, súprava z ratanu je jednou z možností.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Záhradné centrum TOPGARDEN (@topgardensk),

Urob si sám

Ak patríte k tým zručnejším, určite pre vás nebude problém sedenie vyrobiť. V tomto prípade si vytvoríte svoju vysnívanú oázu pokoja samy a podľa svojich predstáv. Ideálnym riešením  je výroba sedenia z paliet. Sú lacnejšie než klasické drevo a ich využitie je oveľa všestrannejšie. Samozrejme, palety treba dobre upraviť. Ak chcete teda ušetriť a nebojíte sa stráviť zopár dní brúsením a natieraním toto je to pravé pre vás.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Piotruś (@funnypeterbunny),

Ešte ste sa stále nerozhodli v akom duchu Vašu záhradu zariadiť? Tu Vám pre inšpiráciu ponúkame článok najzaujímavejšie záhradné trendy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @martina.garstka,

Ako tomu dodať šmrnc?

K správnemu sedeniu rozhodne patria doplnky a dekorácie vo forme textílií v rôznych materiáloch a farbách. Nebojte sa experimentovať! Farby spestria celý priestor a Vy sa budete cítiť oveľa príjemnejšie a uvoľnenejšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa its all about wood (@ujiehome_accessories),

Veronika

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto