Dnes je 03.júla 2022, meniny má Miloslav

Funkčný dizajn je krokom do budúcnosti. Aj v bankovníctve!

Pobočky so zónami

Prvá zóna predstavuje priestor, kde sú umiestnené bankomaty a vkladomaty prístupné nonstop. Atypický priestor, v ktorom sa pobočka nachádza, zase ponúkol priestor na realizáciu bankovej haly na prízemí a medziposchodie s presklenou fasádou.

Projekt malo na starosti štúdio Sieber+Talaš a výsledok je skutočne obdivuhodný.

V interiéri pobočky nie sú použité bežné sadrokartónové podhľady. V celej hale sa verne priznáva železobetón s pôvodným povrchom a rozvodmi. Tento priznaný obklad má industriálny charakter a v súčasnosti je obľúbeným, často sa vyskytujúcim povrchom aj vo verejných a občianskych priestoroch. Mobiliár pobočky tvorí typizovaný nábytok. Výrazným a mimoriadnym prvkom sú atypové stolárske obklady. V nájomnom priestore pribudli dizajnové schody kombinujúce oceľové platne a dubové drevené obklady s bezrámovým skleneným zábradlím.

Komerčný priestor je IN

Konštrukcia schodiska dominuje priestoru vďaka svojmu surovšiemu vzhľadu a použitým plechom s hrúbkou 10 mm zvareným do jednotného celku. Oceľová konštrukcia je skrytá za panelom obkladaným dyhovanými doskami.

Čisté betónové plochy, odhalené vedenia a priznaný druh materiálu poukazujú na zámer dizajnérov adaptovať neupravený štýl a dizajn aj v komerčných interiéroch.

Nový dizajn a jeho precízne prevedenie určujú kvalitu a dobré meno spoločnosti. Aj toto je vhodný spôsob, ako sa dá prezentovať širšej verejnosti a byť ešte atraktívnejší pre svojich súčasných aj budúcich klientov.

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 4x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie

Warning: Constant WP_USE_THEMES already defined in /data/0/7/077898fe-a9e2-4dcf-9ec0-14e7b02511e6/beevam.sk/web/index.php on line 14