Keď obchod nie je len o predaji, ale aj dizajne: LIGHT SQUARE

Zväčša sme zvyknutí na tradičné obchodné priestory ponúkajúce obrovské množstvo produktov, ktoré náš výber priam sťažujú. Existujú však obchodné priestory, ktoré sa vymykajú štandardom. Ako to vyzerá, keď sa značka rozhodne pre svoj typický charakter a svojráznu reč?

0
77
pohľad na interiér spoločnosti Svetelnestropy.sk
SAID | interierovy dizajn Foto | Mgr. art. Katarína Bako
LIGHT SQUARE

Je ukážkou moderného a komfortného štúdia. Táto „galéria svietidiel“ v sebe spája praktickú modulovateľnosť užitočnú predovšetkým pri prezentácii a aktualizácii portfólia štúdia. Interiér prezentuje vizuálne silným rasterom svoju identitu a buduje silné meno značky. Primárnym stavebným a vizuálnym prvkom je kocka/štvorec. Tento prvok sa pretavil do nábytku, ako aj osobitých detailov. Jednotlivé elementy v tvare kocky slúžia ako úložné priestory a vyzerajú ako stavebnica.

Originálne štúdio so svietidlami je nominované v súťaži INSAIDAWARDS2020 a svojim prevedením upozorňuje na novú vlnu moderného a štýlového obchodovania s tovarom.

Fundamentálnou farbou v celom objekte sa stala biela. Spolu s dynamickým obkladom na stene vzniká exkluzívny, no zároveň stále rafinovaný priestor aj pre náročnejších zákazníkov. Geometrický štvorec možno spozorovať aj na stene s firemným logom či pri vystavených kusoch jednotlivých svietidiel.

Celkový efekt dopĺňajú machové obrazy v horizontálnej polohe. V kombinácii s prírodným svetlým odtieňom dreva aplikovaným na ráme obrazu sa v priestore nevyskytuje žiaden rušivý prvok, čo iste pozitívne ocení zákazník aj personál.

Štvorcová drevená mreža upevnená na strope sa dopĺňa s tmavým kobercom vďaka krížovým švíkom umiestneným v spojoch jednotlivých štvorcov. Príznačný názov štúdia má svoje podoby v celom objekte. Navzájom spolu perfektne ladia a nespôsobujú žiaden nesúlad.

Morena

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto