Dnes je 02.júla 2022, meniny má Berta

Bookmarker je povinná výbava každého knihomoľa

Papierová kniha potrebuje pomocníka

Klasické papierové knihy majú svoje čaro. Napriek tomu, že existuje množstvo zástupcov v podobe elektronických čítačiek, mnohí sa zhodujú v jednom „kniha je kniha“. Voňavá tlačená kniha, ktorú môžeme držať v ruke prispieva k celkovej príjemnej atmosfére. Papierová kniha, predovšetkým tá nová, má však jednu veľkú nevýhodu. Iste sa ňou trápia všetci, ktorí čítajú veľa kníh v pevnej väzbe. Strany v knihe sa stále pretáčajú a kniha sa zatvára. Udržať ju stále otvorenú a pridŕžať ju dvoma rukami môže byť už po kratšej dobe dosť namáhavé… Tak ako jednoducho čítať knihu jednou rukou? Ako si ju pridŕžať tak, aby sa stránky nepretáčali vždy, keď spravíte akýkoľvek pohyb?

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek z MTDIY (@bookmarker_mt)

Problémy sa riešia šikovným spôsobom

Super pomôckou je drevený Bookmarker. Táto pomôcka sa jednoducho vsunie na palec. Jednou rukou budete držať knihu v jej spodnej časti a druhá ruka ostane voľná. Len jednou rukou zabezpečíte, aby kniha ostala otvorená na strane, ktorú máte rozčítanú. Popri čítaní sa dá ešte aj bezstarostne popíjať čaj či káva alebo písať si poznámky.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek z MTDIY (@bookmarker_mt)

Pre čitateľa aj prírodu

Tých, ktorí preferujú kvalitné handmade výrobky, táto pomôcka k čítaniu veľmi poteší!

Bookmarker je vyrobený zo storočného dubového dreva, ošetrený je voskovým olejom a skrášlený mandalou. Toto harmonické spojenie ekológie, recyklácie a ručnej výroby robí z originálnej pomôcky super asistenta. Čítanie kníh má prinášať oddych a relax, nie stŕpnuté ruky. Ak ste dostali pod stromček ďalšie knihy a túžite si ich prečítať v ešte vyššom komforte, túto pomôcku jednoducho musíme mať.

Poznáte tento problém s ustavične zatvárajúcou sa knihou? Bookmarker je dôvtipný asistent, ktorý problém vyrieši. Šikovný trik, čo myslíte? 🙂

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek z MTDIY (@bookmarker_mt)

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 7x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie

Warning: Constant WP_USE_THEMES already defined in /data/0/7/077898fe-a9e2-4dcf-9ec0-14e7b02511e6/beevam.sk/web/index.php on line 14