Dnes je 30.novembra 2022, meniny má Ondrej/Andrej

Obývačka s kuchyňou – viac než len praktické riešenie

Ideálne riešenie?


Hľadáte modernú a nadčasovú kuchyňu, ktorá bude mať štýl? Trápi vás pocit stiesnenosti a potrebujete viac miesta na varenie a rodinný čas
? Ideálnym riešením môže byť otvorená kuchyňa prepojená s obývačkou. To znamená, že od obývačky nie je oddelená žiadnymi vnútornými stenami. Takto dostane priestranný otvorený priestor, ktorý ponúka veľké množstvo výhod. 

Tento koncept kuchyne sa za posledných niekoľko rokov dostal výrazne do popredia a obľúbilo si ho množstvo ľudí. Pokiaľ si myslíte, že toto je presne pre vás, tak určite neváhajte a pustite sa do rekonštrukcie svojej kuchyne. Ak však ešte stále nie ste dostatočne presvedčení, tu je niekoľko výhod otvorenej kuchyne prepojenej s obývačkou.

Aké sú plusy? 
  • Otvorené usporiadanie kuchyne s obývačkou pomáha zabrániť tomu, aby ste sa pri príprave jedál cítili izolovane od rodiny. Namiesto toho, aby ste boli v oddelenej miestnosti, ste v otvorenom priestore a stále môžete byť súčasťou konverzácie. Toto je obzvlášť praktické, keď máte pozvaných hostí na večeru, ale nechcete stráviť celý večer mimo nich v kuchyni pri príprave jedla. 
  • S otvoreným priestorom prichádza jednoduchý a priamy prístup z kuchyne do priestorov, kde sa nachádza jedálenský stôl, takže v takomto prípade je oveľa jednoduchšie podávať večeru pre vašu rodinu alebo poslúžiť svojim hosťom. Taktiež to môže zabrániť nehodám pri prenose jedla. 
  • Priestranná kuchyňa prepojená s jedálenským priestorom a obývačkou vytvára jednu veľkú miestnosť, vďaka ktorej sa vám bude váš domov zdať opticky väčší, priestrannejší a vzdušnejší.
  • Pokiaľ máte prepojenú kuchyňu s obývačkou, tak je oveľa jednoduchšie sledovať malé deti, ako sa hrajú v obývačke, kým vy trávite čas prípravou jedál. Takto ich môžete mať stále na očiach a tým znížiť šance na vznik nehôd. 

Otvorené kuchyne prepojené s obývačkou tak skoro z módy nevyjdú a pokiaľ uvažujete nad takýmto riešením, stačí nabrať trochu odvahy, pustiť sa do práce a výsledok bude určite stáť za to. 

Budeme radi, ak nám dáte lajk a do komentára nám napíšete, či si viete predstaviť takýto štýl kuchyne aj u vás doma. 

Martin

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 6x
  • 2x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie