Nová kúpeľňa? Predstavujeme vám perfektné trendy tohto roku!

Kúpeľňa je miesto, kde sa váš deň začína i končí. Je to zároveň miesto, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. My vám v tomto článku prinášame niekoľko kúpeľňových trendov, ktoré sú aktuálne pre rok 2020. Pustite sa do čítania a nechajte sa inšpirovať.

0
46
Obrázok od VintageBlue z Pixabay
Konzolový nábytok

Trend konzolového nábytku už nie je záležitosťou len obývačiek, ale aj kúpeľní. Umývadlové skrinky pôsobia vzdušne a nie sú masívne ako v minulosti. Tieto skrinky sa môžu doplniť menšími konzolovými stolíkmi, ktoré je možné využiť na odkladanie drobností.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cheviot Products Inc (@cheviotproducts),

Vaňa v priestore

Sme zvyknutí na to, že vaňa sa nachádza súbežne so stenou alebo v rohu kúpeľni. Najnovším trendom je však voľne stojaca vaňa, ktorá prirodzene dominuje priestoru a zaistí vám celkom nový zážitok z kúpania. Najvhodnejšie je umiestniť ju tam, kde bude mať najväčší efekt a nebude zbytočne zavadzať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💃A!!@R!3 Ralph Larenzo🇵🇷🎧🇺🇸 (@aaaa4lifeaaaa),

Zeleň v kúpeľni

Rastlinky v kúpeľni dokážu túto miestnosť premeniť na oázu pokoja. Fantázii sa pritom medze nekladú a môžete zvoliť do kúpeľne rôzne rastliny a kvety podľa svojho vkusu. Menšie rastliny môžete uložiť na police, stredné napríklad na umývadlo a tie najväčšie sa zmestia na podlahu do priestrannejších kúpeľní.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tori (@inside_no_23_),

Bezšpárové obklady

Veľkým súčasným trendom v kúpeľni sú aj veľkoformátové bezšpárové obklady. Do moderných mestských kúpeľní sa hodí najmä betón, kameňkov, ktorý vytvára v kúpeľni zaujímavú upokojujúcu atmosféru v kombinácii s drevom a zeleňou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Regondi Interior Design (@regondi_i_d),

Modrá v kombinácii s bielou a čiernou

Modrá farba vo všetkých odtieňoch a kombináciách bude kúpeľňovým trendom ešte dlho. Veľmi dobre vynikne s bielou a čiernou farbou. Nebojte sa experimentovať a budete milo prekvapení.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victorian house built in 1896 (@victorianhouse1896),

Ako máte zariadenú kúpeľňu vy? Spríjemnite si chvíle strávené vo vani, alebo sprchovom kúte ešte viac!

Martin

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto