Dnes je 30.novembra 2022, meniny má Ondrej/Andrej

Drevené kvetináče ako skvelá ozdoba vašej záhrady

Drevené kvetináče by nemali chýbať ani u vás doma. Môžete si pomocou nich skrášliť svoju záhradu, terasu, okolie chalupy alebo balkón. Tieto prírodné kvetináče vyzerajú veľmi prirodzene a navyše sú zdravšie. Keď si ich porovnáte napríklad s plastovými kvetináčmi, vidíte rozdiel hneď na prvý pohľad.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda | Rustic Cut (@rustic_cut),

Ide o dekoračný prvok, s ktorým môžete rôzne experimentovať. Drevené kvetináče napríklad skvelo vyniknú v kombinácii s farebnými kvetinami, či malými bonsajmi. Môžete si ich taktiež skrášliť farbou alebo moridlom a namaľovať ich podľa svojich predstáv a fantázie.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aplusdeck (@aplusdeck),

Niektoré drevené kvetináče majú vo vnútri fóliu, aby sa zachovali čo najmenej poškodené. Iné je možné použiť ako okrasné obaly na bežné kvetináče. Pokiaľ plánujete takýto kvetináč aj pre väčšie kríky, či stromy, použiť môžete napríklad drevené debničky. Treba však myslieť na to, že pokiaľ budú takéto kvetináče vonku, treba ich ošetriť a pravidelne chrániť proti poveternostným vplyvom.

Starajte sa o drevené doplnky správne. Ako ošetrovať drevo v exteriéri?

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vašek M Blak (@vasekmblak),

Drevené kvetináče si je možné zakúpiť, no môžete si ich aj vyrobiť. Ak sa vám článok páčil, nezabudnite nám dať lajk. Viete si takéto kvetináče predstaviť aj vo vašej záhrade?

Martin

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 8x
  • 0x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie