Dnes je 26.septembra 2022, meniny má Edita

Golden Bridge vo Vietname držia ruky Boha

V náručí prírody

Zlatý most vo Vietname lemuje chodník z fialových kvetiniek a celú konštrukciu držia dve veľké ruky. Vyzerá to, akoby celý most ruky ponúkali nebesiam a dvíhali ho k nebu. Most má takmer 150 metrov a je vo výške 1 400 metrov nad morom.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐀𝐢𝐦𝐢𝐥𝐢𝐨𝐬 𝐌𝐨𝐬𝐱𝐨𝐧𝐚𝐬 (@emilianomo_),

Módna show v oblakoch

Ruky, ktoré most držia, vyzerajú ako vytesané z kameňa, akoby ich vyrobila príroda sama. O tento úkaz sa však postarala spoločnosť Ta Landscape Architecture. Ruky sú vyrobené z drôteného pletiva, sklenej vaty a upravené tak, aby vytvárali dojem prírodného materiálu. Hoci nie sú z kameňa, vôbec nepôsobia umelo ani neprirodzene. Práve naopak!

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Polaroid Nomads 📸🌏 (@polamadic),

Na most sa dá dostať motorkou, autom, pešo alebo lanovkou. Ide o obľúbenú turistickú atrakciu a v prípade dobrého počasia tam zvyknú byť davy ľudí. Mnohí turisti a blogeri sa vyberú na prehliadku mosta aj z dôvodu, že tu boli natáčané scény do filmov ako Game of Trones alebo Lord of the Rings. Obrovské ruky mnohí opisujú ako “ruky Boha”, ktoré vynášajú most do oblakov. Na moste sa konala aj módna show „A walk on a cloud“. Aj mnohí mladomanželia obľubujú toto miesto a prichádzajú si tu zvečniť spomienky na svoj “veľký deň”.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Turismei 🌍 (@turismei),

Páčia sa vám netradičné mosty z celého sveta? Skutočne originálne kúsky nájdete napríklad v ČíneBenátkach. Vieme, čím sú špeciálne!

V prípade krásneho počasia sú z mosta dokonalé výhľady na západ slnka. Zážitok ešte podporí Fantastický park, French Village, kvetinová záhrada, rozličné reštaurácie a parky v rôznych štýloch, nachádzajúce sa v tomto komplexe.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vietnam Travel (@vietnamtravelaway),

Most bol v roku 2018 virálnou novinkou a panoramatické fotky si tu robili mnohí instagramoví nadšenci. Čo hovoríte vy na toto krásne miesto v lone vietnamskej prírody? Prišli by ste si aj vy spraviť fotku na Golden Bridge a okúzliť svojich sledovateľov na sociálnych sieťach? Nechajte nám komentár.

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 0x
  • 0x
  • 4x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie