Dnes je 24.mája 2022, meniny má Ela

Moderný dizajn kúpeľne. Venujte pozornosť relaxu aj odpočinku

Atmosféra dokonalej v dokonalej kúpeľni

Vhodne zvolené a umiestnené osvetlenie má veľmi veľkú úlohu v novej a modernej kúpeľni. Kde je potrebný výraznejší zdroj svetla? Predovšetkým ho potrebujete najmä pri zrkadle. Menej intenzívne (ambientné) svetlo potom vytvorí príjemnú atmosféru pri kúpaní či sprchovaní. Nech vás pri výbere osvetlenia inšpiruje aj tento článok o krásnych svietidlách v modernej kúpeľni.

Dizajnové a funkčné kúpeľne sú miestom relaxácie a odpočinku. Tento priestor stojí za to, aby ste mu venovali dostatočnú pozornosť a láskyplnú starostlivosť. Nechajte si poradiť aj špecialistom. Rekonštrukcii a plánovaní dizajnu kúpeľní sa venujete bežne.

Efektívne plánovanie

Aké použiť materiály? Aké vybrať obklady, dlažbu, doplnky či nábytok do svojej kúpeľne? O tom všetkom môžete diskutovať práve s odborníkom. Myslite na farebné prevedenie, kvalitné materiály aj funkčnosť. Nechajte sa inšpirovať a sledujte dobre odvedenú prácu a referencie firiem na internetových portáloch. Uvedomte si, že si tvoríte kúpeľňu pre seba a svoju rodinu. Nie všetko, čo vidíte na internete je zásadne aj funkčné a hodí sa do dispozície vášho bytu či domu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bathrooms of Instagram (@bathrooms_of_insta)

Koncepcia a rekonštrukcia modernej kúpeľne je často spojená s celkovým usporiadaním návrhu dizajnu obytného priestoru. Svoj návrh a celkový dizajn si dobre premyslite. Výver a trh je rozmanitý! Riešite otázku skôr malej minimalistickej kúpeľne pre mestský byt? Alebo máte iné predstavy a dostatok miesta aj na veľkú a luxusnú kúpeľňu…?Napríklad s vaňou, vírivkou alebo murovaným sprchovým kútom?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bathrooms of Instagram (@bathrooms_of_insta)

Dizajn modernej kúpeľne

Čo je prednosťou moderných kúpeľní? Funkčnosť! Moderná kúpeľňa poteší a priťahuje pozornosť a zároveň zapadá do moderného životného štýlu. Medzi primárne kroky je potrebné zaradiť premyslenie dizajnu interiéru kúpeľne. Ako aj vybrať vysokokvalitné výrobky a nábytok. To všetko vám pomôže splniť sen o ideálnej kúpeľni.

Viete už, ako byť šetrný k planéte? Pozrite čo NE/robiť vo svojej eko kúpeľni.

Vizitkou domova je aj kúpeľňa. Svedčí o životnom štandarde majiteľov aj o ich hygienických návykoch. Má veľký význam pre celkový relax a očistu tela. Prečo teda neurobiť z obyčajnej kúpeľne tú výnimočnú, z ktorej sa budete tešiť dennodenne?

Neprehliadnite ani rekonštrukciu tohto bytu v Banskej Bystrici. Pozrite, ako byt vyzerá pred a po úpravách s interiérovým dizajnérom.

Napíšte nám, ako vy pristupujete k návrhom od profesionálov? Nechali ste si niekedy vytvoriť digitálny 3D návrh niektorej z obytných miestností pre lepšiu predstavivosť? Napíšte nám komentár.

Morena

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 4x
  • 8x
  • 0x
  • 6x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie