Kolekcia osvetlenia Ayno sa rozrástla o nový kúsok

Nemecká značka Midgard pridala do svojej kolekcie osvetlenia s názvom Ayno, ktorú navrhol Stefan Diez, novú farbu Silk Grey.

0
12
Lampa stojaca
Zdroj foto: lizaveta.shubarova on Shutterstock

Kolekcia stojacích a stolových lámp Ayno je navrhnutá tak, aby bola flexibilná a nastaviteľná bez použitia kĺbov. Svietidlá majú zakrivenú tyč zo štíhleho sklolaminátu, ktorá sa pomocou dvoch krúžkov stiahne do požadovanej polohy a medzi nimi sa natiahne textilný kábel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Midgard Lamps (@midgardlamps)

Tento napínací dizajn je inšpirovaný produktom Midgard z éry Bauhaus. LED svetlo a nízkonapäťová technológia však umožňujú, aby bol kábel Ayno pôsobivo tenký.

„Dizajn svietidla Ayno je založený na myšlienke vytvoriť nastaviteľné svietidlo, ktoré je ešte minimalistickejšie ako jeho predchodcovia Midgard, no zároveň hľadá ich spoločné črty a hovorí úplne technickým jazykom,“ povedali majitelia značky David Einsiedler a Joke Rasch pre portál dezeen.com.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Midgard Lamps (@midgardlamps)

Všetky modely Ayno sú dostupné buď s neónovo oranžovým alebo neutrálnym čiernym káblom a kužeľové tienidlo je vyrobené z odolného a recyklovateľného polykarbonátu.

V ktorej miestnosti by u vás tento kúsok vynikol najlepšie? Napíšte nám do komentára pod článok.

Mirka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte Váš komentár!
Zadajte Vaše meno tuto