Dnes je 25.júla 2024, meniny má Jakub

Pohodlný a dizajnový puf s operadlom z jaseňového dreva

Yum Yum je k dispozícii v modeloch jednokresla, dvojmiestnej pohovky a extra veľkých kresiel, pričom všetky kombinujú mäkké sedadlo podobné pufu so zakriveným operadlom z jaseňového dreva. „Sám alebo s ostatnými, vonku alebo vnútri domu, puf alebo kreslo? Na toto všetko a ešte viac má odpoveď kolekcia sedadiel Yum Yum,“ uviedla značka na oficiálnej stránke opinionciatti.com. „Je to súhrn protikladov,“ dodala.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Opinion Ciatti – Firenze (@opinionciatti)

Kúsky z kolekcie Yum Yum ponúkajú vlastnosti mäkkého polstrovaného pufu s pohodlím, ktoré poskytuje drevené operadlo. Na boku disponuje i bočným vrecom a látkovým čalúnením, ktoré je možné odobrať a vyčistiť. Preto je kolekcia vhodná do prostredí, akými sú čakárne, hotelové salóniky, reštaurácie či butiky. „Nech je to kdekoľvek, Yum Yum dokáže premeniť akúkoľvek miestnosť, vrátane tej najmenšej a najkonvenčnejšej, na miesto, ktoré môžete zdieľať s ostatnými alebo kde môžete stráviť chvíľu pokoja osamote so svojimi myšlienkami,“ tvrdí značka.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Opinion Ciatti – Firenze (@opinionciatti)

Vybrať si môžete z niekoľkých farebných prevedení tak, aby zapadlo aj do vašej domácnosti. Napíšte nám do komentára, v akej farbe by ste si vybrali kúsky z kolekcie Yum Yum vy.

Mirka

beevam
redakcia
Email redakcia

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 2x
  • 0x
  • 0x
  • 3x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie