Dnes je 22.septembra 2023, meniny má Móric

Druhý ročník súťaže Aerogel Architecture Award 2022

Aerogel Architecture Award 2022 je súťaž určená pre architektov, stavebných inžinierov i študentov. Tí môžu prihlásiť projekty, v ktorých bol ako izolačný materiál použitý aerogél.

„S potešením vás pozývame, aby ste predložili svoje príklady použitia aerogélu v architektúre, stavebníctve, renovácii a pamiatkovej starostlivosti ako stavebné riešenia alebo študentské projekty. Hľadáme špičkové realizované projekty v medzinárodnom meradle, aby sme predstavili najlepšie projekty architektov, stavebných inžinierov a študentov týchto odborov,“ uvádza vyhlasovateľ na oficiálnej stránke empa.ch.

Projekty budú zaradené a hodnotené v dvoch kategóriách

  • REALIZOVANÉ RIEŠENIA – architekti, stavební inžinieri a ich ateliéry
  • ŠTUDENTSKÉ NÁVRHY – študenti architektúry a stavebníctva

Návrhy, ktoré nie sú staršie ako tri roky, môžu autori posielať do 30. júna 2022!

„Architektonické a stavebné ateliéry môžu predložiť realizovaný projekt obnovy, rekonštrukcie alebo novostavby v akejkoľvek krajine a na akomkoľvek mieste. Študenti architektúry a stavebníctva môžu predkladať svoje návrhy a projekty dizajnérskych ateliérov s využitím aerogélov,“ dodáva zadávateľ.

Víťazi budú pozvaní do Švajčiarska na vyhlásenie výsledkov, ktoré sa uskutočnia v budove NEST v kampuse Empa v Duebendorfe v Zürichu.

Pre viac zaujímavých informácií z oblasti architektúry nás nezabudnite sledovať i na sociálnych sieťach.

Mirka

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 13x
  • 5x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie