Dnes je 04.oktobra 2022, meniny má František

Svietidlá od českého dizajnéra pripomínajú kvapky rosy

Kvapky rosy na steble trávy

Už samotný názov vám napovie, ako asi vyzerajú svietidlá dizajnéra Klimeka. Na prvý pohľad v nich uvidíte kvapky rannej rosy na steblách trávy. Dew Drop definujú dve výrazné časti. Jednou u nich sú práve sklenené ručne fúkané „kvapky rosy“. Nemenej dôležitou časťou je však aj ručne zhotovený pruh, na ktorom sú umiestnené. Ten je vyrobený v dvoch prevedeniach, a to buď z pravej kože alebo z koženky. Vďaka poddajnému materiálu je možné variovať s umiestneným svietidla v priestore. Na oficiálnych stránkach sklárne Bomma sú zobrazené hneď dve svietidlá, ktoré sú umiestnené v inej výške. Spolu však vytvárajú unikátny prvok interiéru.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BOMMA (@bomma_cz)

Šperk interiéru

„Elementárna krása prírody, ktorá neprestáva fascinovať. Inšpiráciou pre vznik kolekcie vynikajúcou precíznymi detailmi, bol dôverne známy a napriek tomu očarujúci tvar kvapiek rosy. Krištáľové objekty s nádychom perlete dokonale priliehajú na ručne šité pásy z inovatívneho materiálu. Rozžiarené vnútorným svetelným zdrojom ponúkajú mimoriadny estetický zážitok. Kolekcia Dew Drops prekvapí variabilitou zavesenia v priestore i možnosťou utvárať jedinečné kompozície. Výsledkom je osobitá umelecká inštalácia, dominantný šperk interiéru oslňujúci z každého uhla,“ uvádza sa na oficiálnej stránke bomma.cz.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BOMMA (@bomma_cz)

Chceli by ste kúsok českého dizajnéra Borisa Klimeka aj u vás doma? Napíšte nám do komentára, v ktorej izbe by vynikol najlepšie u vás.

Mirka

Miroslava Kršková
Email Miroslava Kršková

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 5x
  • 0x
  • 4x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie